БЗПФ розпочав виробництво протруйника Авіценна®

121
Авиценна

Білоцерківський завод препаративних форм освоїв виробництво інноваційного фунгіцидного протруйника Авіценна®, який раніше виготовлявся на замовлення компанії ALFA Smart Agro за кордоном. Відтепер повний цикл виробництва буде здійснюватися в Україні.

«БЗПФ виготовляє засоби захисту рослин за міжнародними стандартами якості. Наші технологічні можливості дозволяють виготовляти препарати з надзвичайно складною рецептурою, і Авіценна® – саме такий продукт. Протруйник поєднує у собі три основні діючі речовини плюс велику кількість додаткових компонентів, і на кожному етапі виробництва ми проводимо лабораторний контроль суміші на дотримання максимально точного співвідношення компонентів», – зазначає Роман Шпаченко, директор Білоцерківського заводу препаративних форм.

Виробництво протруйника АвіценнаАвіценна® СЕ (тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л) – інноваційний протруйник широкого спектру дії. Контролює практично всі хвороби насіння, проростків і сходів зернових культур, а також перші «хвилі» аерогенних інфекцій. Завдяки наявності трьох компонентів Авіценна® знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті.

Складність формули препарату зумовлює технологію виробництва – рецептура суворо визначає пропорції, у яких поєднуються компоненти, а також передбачає єдино можливу послідовність їх додавання. Загалом виробництво протруйника Авіценна® відбувається у п’ять етапів.

Формула протруйника Авіценна® була розроблена командою науковців на чолі з директором з розробки формуляцій продуктів ALFA Smart Agro Мортеном Педерсеном.

Нагадаємо, Білоцерківський завод препаративних форм компанії ALFA Smart Agro з виробництва засобів захисту рослин та мікродобрив був відкритий у 2016 році. На сьогоднішній день його виробничі потужності становлять 11,4 тисяч тонн на рік, що дозволяє забезпечити близько 15% потреб українського ринку.

ALFA Smart Agro

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram