05 Грудня 2021

Корейські вчені отримали нове ефективне добриво з метану

Дослідники з Університету Кен Хі (Південна Корея) розробили нову технологію отримання екологічно чистого добрива за допомогою мікроорганізмів.

Цей спосіб дасть змогу перетворювати метан, що утворюється на сільськогосподарських угіддях, в речовину, яка сприяє розвитку рослин.

В основу нового добрива покладена життєдіяльність метилобактерії – мікроорганізму, який здатний розкладати метан за допомогою метанолу, щоб використовувати його в якості джерела енергії.

У процесі життєдіяльності метилотрофів метан перетворюється в індолуксусну кислоту, яка сприятливо впливає на ріст рослин.

У своєму дослідженні група вчених визначила метаболічний шлях метилобактерії й за допомогою цього перетворила метан в речовину, яка підтримує зростання і вкорінення рослин.

Потім вчені провели експеримент, обробивши насіння пшениці створеним добривом.

Так, у порівнянні з пшеницею з необробленої контрольної групи, проростки і коріння обробленої добривом культури збільшилися в 2 і 3,6 раза відповідно.

koreabizwire.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
димка
-2.6 ° C
-1.8 °
-3.4 °
93 %
3.1kmh
75 %
Нд
-1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °