17 Травня 2022

В компанії “Монсанто” новий директор з виробництва насіння в Україні

Компанія «Монсанто» призначила Ремі Дей-То директором з виробництва насіння в Україні з березня 2018 року. До цього він очолював завод «Монсанто» з виробництва комерційного насіння у м. Треб (Франція).

Ремі Дей-То
Ремі Дей-То – директор з виробництва насіння «Монсанто» в Україні

На новій посаді Ремі відповідатиме за всі етапи виробництва насіння кукурудзи DEKALB в Україні. Особливу увагу він приділятиме забезпеченню умов для успішного початку роботи нового насіннєвого заводу «Монсанто» у Житомирській області.

Ремі Дей-То отримав вищу агротехнічну освіту та приєднався до компанії «Монсанто» у 2011 році. Він має значний досвід роботи у виробництві насіння. На попередній посаді керівника насіннєвого заводу в м. Треб Ремі відігравав визначальну роль у побудові нової команди для вчасного початку роботи нових виробничих потужностей, а також у поліпшенні виробничих показників швидкими темпами, одночасно забезпечуючи дотримання високих стандартів безпеки та якості.

«Монсанто»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Окупанти знищили єдиний в Україні генетичний банк рослин

Російські солдати повністю знищили єдиний в Україні...

Цього року в Україні очікують хороший урожай суниці

Тепла погода та відсутність заморозків на початку...

«Контінентал» завершив посадку картоплі

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася посадка картоплі....

Погода

Kyiv
кілька хмар
19.3 ° C
19.3 °
19.3 °
21 %
6.7kmh
12 %
Вт
18 °
Ср
13 °
Чт
19 °
Пт
21 °
Сб
17 °