05 Грудня 2021

Постачати продукцію Valagro на ринки Європи та США буде компанія SBM Life Science

1 вересня 2017р. міжнародна група компаній SBM, яка виготовляє та реалізує засоби захисту рослин та компанія Valagro, лідер у виробництві та маркетингу біостимуляторів та поживних речовин для рослин, підписали партнерську угоду. Згідно цього договору компанія SBM буде постачальником продуктів Valagro на споживчому ринку Європи та США через свою компанію SBM Life Science.

Угода набере чинності 1 жовтня 2017 року та дозволить компанії SBM Life Science комерціалізувати проекти, розроблені Valagro, включаючи, ряд продуктів під брендом NutriOne в Італії та Іспанії, ряд продуктів під брендом MaxiCrop у Великобританії та Італії, а також бренд Max Greentherapy в Італії. Крім того, угода передбачає запуск в 2019 році декількох рішень для садівництва, розроблених Valagro на інших ключових ринках Європи та США. Після цієї угоди SBM стане єдиним постачальником продукції Valagro на споживчому ринку.

Джузеппе Натале, генеральний директор Valagro Group: “Партнерство з SBM поєднує досвід обох компаній на ринку поживних речовин для рослин, дозволяючи Valagro вийти на споживчий ринок через компанію SBM, яка є експертом на цьому ринку, а SBM – мати у своєму асортименті інновації від Valagro та укріпити лідерство на ринку високоякісних продуктів, зокрема в області біостимуляторів. У нас спільна мета – максимально відповідати потребам наших споживачів, шляхом збільшення інноваційних та ефективних продуктів».

Жан-Поль Сіммлер, генеральний директор компанії SBM: “Valagro є ключовим партнером для перспективного розвитку SBM: зіткнення зі змінами реєстрації на ринку та споживчих тенденцій, роблять продукти для підживлення рослин справжнім майбутнім рішення для наших покупців. Майбутні роки партнерства з Valagro дозволять SBM отримати доступ до унікальних інновацій, посилюючи наш асортимент мінеральних добрив та покращуючи нашу пропозицію добре визнаними та перевіреним продуктам для садівництва».

“SBM Life Science” 

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
-3.2 ° C
-2.4 °
-5.1 °
82 %
0.9kmh
99 %
Нд
1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
2 °
Чт
3 °