Corteva Agriscience стає головним спонсором Farming Simulator League

84
Corteva-FS-Social-Tile_Facebook_1200x628[1]

GIANTS Software вітає Corteva Agriscience (NYSE: CTVA) в статусі головного спонсору відеогри Farming Simulator League (FSL) сезону 2019/2020.

Будучи головним спонсором Farming Simulator League та підтримуючи всі 14 турнірних заходів, Corteva Agriscience входить у eSports простір на повну потужність. Продукти Corteva Agriscience також представлені в останній версії гри Farming Simulator 19. Відтепер гравці мають можливість придбати насіння торгової марки Pioneer®, а також засоби захисту рослин компанії Corteva™ для своїх віртуальних ферм.

«Corteva Agriscience стала першою компанією, насіння та гербіциди котрої були впроваджені в ігрове середовище, – повідомив Крістіан Амманн, головний виконавчий директор GIANTS Software. – Ми завжди намагаємося зробити ігровий досвід Farming Simulator більш реалістичним, тож включення гербіцидів Corteva і відомого насіння Pioneer підкреслять натуральність гри».

«На полі та в грі ми прагнемо викликати ентузіазм у наступного покоління до сільського господарства, – сказав Стів Бетц, глобальний бренд-менеджер Corteva Agriscience. – Ми раді приєднатися до яскравого співтовариства Farming Simulator – до геймерів, які люблять сільське господарство, та до майбутніх фермерів, які люблять ігри – і  запропонувати їм можливість випробувати наші продукти у віртуальному світі».

Починаючи з липня 2019 року та до літа 2020 року, європейські команди Farming Simulator League змагатимуться за титул чемпіона Farming Simulator Champion. Учасники турнирів зустрінуться в режимі 3х3 і будуть змагатися за 250 000 євро готівкою та інші призи.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram