УКРENG 07 Квітень 2020
Все про передове вирощування сільгоспкультур

Про видання

Перший номер журналу «Агроном» вийшов у серпні 2003 року, і з того часу журнал знайшов своїх численних прихильників та зайняв особливе місце серед видань аграрної тематики.

На відміну від інших видань, присвячених сільському господарству, ми ставимо собі за мету надати якісну консультативно-інформаційну підтримку спеціалістам, зайнятим у рослинництві та землеробстві, щодо повного циклу вирощування сільськогосподарських культур. Саме тому на сторінках нашого видання ви зможете ознайомитися із працями широкого кола авторитетних вітчизняних науковців, порадами та рекомендаціями провідних фахівців аграрного виробництва, актуальними для сільського господарства України роботами зарубіжних авторів.

Наш журнал розповсюджується за передплатою та шляхом безкоштовної редакційної розсилки серед більшості економічно успішних агропідприємств України різних форм власності. Крім цього, журнал отримують науково-дослідні установи НААНУ, вищі навчальні заклади України, обласні підрозділи  МінАПК та комерційні підприємства, що забезпечують потреби аграрного виробництва.

Подача матеріалу в журналі здійснюється за рубриками, які присвячені конкретним культурам. За бажання читач легко може знайти всю опубліковану інформацію, присвячену вирощуванню певної культури. Крім цього, пропонуються загальні рубрики – «Землеробство», «Захист рослин», «Агротехніка», «Добрива», а також постійні – «Гість номера», «Погода і посіви» та «Польова агрономія».

Журнал виходить 4 рази на рік. Завдяки такій періодичності кожен примірник журналу «Агроном» заповнюється виключно корисним і часто унікальним матеріалом і стає дуже цінним інформаційним посібником, а читач має змогу повністю ознайомитись з матеріалом кожного номера і може легко відшукати потрібну інформацію у попередніх випусках.

Погода

Kyiv
чисте небо
17.3 ° C
18 °
17 °
21%
3kmh
0%
Wed
16 °
Thu
15 °
Fri
10 °
Sat
9 °
Sun
10 °