16 Січня 2022

Інвестиції в інновації: Corteva Agriscience відкриває новий пакувальний термінал у Серне, Франція

Новий пакувальний термінал у Серне створений, щоб допомогти фермерам задовольнити попит споживачів на продукти натурального походження.

Місцева адміністрація та представники Corteva Agriscience сьогодні відкрили новий завод з пакування засобів захисту рослин в рамках багатомільйонної інвестиції в продукти натурального походження.

Проект заводу вартістю 20 мільйонів євро в Серне (Верхній Рейн) у Франції дозволить виробляти продукти на основі фунгіциду Inatreq™ active, який був схвалений для використання в ЄС. Ця молекула натурального походження, отримана шляхом ферментації, відноситься до нового класу діючих речовин для захисту зернових культур від захворювань.

Виробництво на новому заводі площею 4000 м2, який є одним із чотирьох виробничих майданчиків Corteva Agriscience у Франції, буде запущено в жовтні 2019 року, і очікується, що протягом наступних чотирьох років буде створено 50 додаткових робочих місць. 380 осіб, не враховуючи тимчасовий персонал, вже прийняті на роботу компанією Corteva Agriscience на об’єкті в сусідньому муніципалітеті Уффхольц.

Окрім будівництва нового заводу компанія також інвестує в майданчик в Серне по виробництву препаративних форм. Проект закладає основу для більш масштабного інвестиційного проекту, запланованого у Франції, оскільки Corteva Agriscience крок за кроком намагається задовольняти попит на продукти натурального походження і надає фермерам набір інноваційних рішень, щоб допомогти їм впоратися з викликами суспільства, які постіно змінюються.

«Inatreq™ active – це революційний засіб, який дозволяє виробникам підвищувати врожайність, забезпечуючи безпеку рослин, завдяки своєму натуральному походженню, яке європейське суспільство так чекає від інновацій в сільському господарстві», – сказала Сьюзен Льюїс, старший віце-президент по операційній діяльності Corteva Agriscience.

«Нові інвестиції демонструють прагнення Corteva Agriscience впроваджувати інноваційні та ефективні рішення, які не тільки трансформують сільське господарство, а й допомагають фермерам підвищити продуктивність праці і забезпечити продовольчу безпеку для зростаючого населення. Введення в експлуатацію нового заводу підкреслює прагнення Corteva до створення ефективної продовольчої системи, яка допоможе фермерам виробляти корисну, якісну їжу, яку потребують споживачі».

Портфель інноваційних продуктів Corteva Agriscience в Європі став ще потужнішим, і включає засоби захисту рослин, насіння та цифрові сервіси, створені, щоб допомагати фермерам управляти урожаєм, вирощувати сільськогосподарські культури та допомагати забезпечувати якісними продуктами харчування зростаюче населення планети.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» вирощуватиме новий сорт картоплі, що підходить для виробництва картоплі фрі

«Контінентал Фармерз Груп» продовжує розширювати картопляний напрям....

Для українських аграріїв сорго стає більш рентабельним, аніж кукурудза

Сорго все більше цікавить українських аграріїв. Адже...

Як вплинули на стан озимих культур відлига та морози

Несприятливих агрометеорологічних явищ для перезимівлі озимини впродовж...

Погода

Kyiv
чисте небо
-2.5 ° C
-1.9 °
-3.4 °
85 %
1.8kmh
0 %
Нд
-2 °
Пн
1 °
Вт
-2 °
Ср
-3 °
Чт
-0 °