06 Грудня 2021

Комерційний сезон BASF Agricultural Solutions 2021 офіційно розпочато

22 жовтня 2020 року відбулася щорічна конференція дистриб’юторів департаменту BASF Agricultural Solutions, але вже у новому форматі – D-Club онлайн.

Світ змінюється щосекунди, і бізнесу потрібно швидко адаптуватись до нових реалій. Саме тому компанія BASF зібрала усіх партнерів задля оголошення нової комерційної політики, нових підходів, продуктів та маркетингових кампаній на сезон 2021.

Нагадаємо, що D-Club – це не просто клуб, який об’єднує усіх дистриб’юторів BASF Agricultural Solutions, це унікальний формат партнерства, заснований на довірі, відповідальності та взаєморозумінні. Засідання клубу є регулярними та мають на меті постійний розвиток та вдосконалення співпраці між всіма його учасниками.

Андрій Касьян, керівник департаменту BASF Agricultural Solutions
Андрій Касьян, керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу

«2020-й видався чи не найскладнішим роком в історії роботи компанії в Україні, і причина не лише у пандемії. Екстремальні погодні умови, політична та економічна нестабільність, переформатування ринку дистриб’юції й карантинні обмеження – це реалії, з якими цього сезону зіштовхнулись аграрії України, – відмітив Андрій Касьян, керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу. – Тим не менш, попри всі складнощі, я надзвичайно радію, що ми змогли вчасно розпочати комерційний сезон 2021. Я щиро вдячний усім партнерам компанії за підтримку в цей нелегкий час та за успішне сприйняття запропонованої моделі ведення бізнесу у новому комерційному сезоні».

Крім того, дистриб’ютори мали змогу раніше за всіх дізнатись про нові продукти, які будуть запропоновані аграріям вже незабаром.

Перший – Пульсар® Флекс, єдиний універсальний соло-Імазамокс гербіцид із потужною формуляцією та за доступною ціною на гектар для Clearfield® та Clearfiled® Plus технологій на соняшнику.

Другий – це системний гербіцид Стомп® Аква, що пригнічує спектр злакових та дводольних бур’янів для захисту овочевих культур. Препарат забезпечує тривалу дію завдяки безперервному вивільненню пендиметаліну з капсул та є безпечним при застосуванні по сходам культур.

Діяльність компанії BASF завжди була і буде орієнтована на підтримку аграріїв у всьому світі. Розуміючи з якими викликами фермер стикається щодня, кожен рік компанія пропонує найсучасніші технології вирощування сількогосподарських культур (ЗЗР, насіння, цифрові рішення). Все, аби поліпшити роботу аграріїв, сприяти зниженню пестицидного навантаження та оптимізації витрат. Концерн BASF не просто створює хімію, він створює її для сталого майбутнього.

В планах підрозділу Agricultural Solutions до 2028 року випустити понад 30 інновацій у всьому світі для забезпечення високих врожаїв, їх якості та сталого розвитку.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Фітосанітарний стан посівів на 6 грудня

Скрізь на 6-23% обстежених площ борошнистою росою,...

Чому необхідно досліджувати посівний матеріал перед купівлею

Розпочалася пора закупівлі насіння на наступний сезон,...

Як впливатиме на озимі культури погода на початку зими

Погода на початку зими буде сприятливою для...

Погода

Kyiv
туман
0.4 ° C
1 °
-0.2 °
98 %
0.5kmh
90 %
Пн
3 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °
Пт
9 °