17 Травня 2022

Компанія Bednar FMT вийшла з російського ринку

Компанія BEDNAR FMT повністю підтримує український народ та засуджує російську агресію проти України. З першого дня війни Компанія припинила прийом будь-яких замовлень від російських та білоруських дилерів та зупинила всі інвестиції в ці ринки.

Наразі, в умовах триваючої невиправданої російської агресії, BEDNAR FMT зупинив та не планує подальших поставок техніки в росію. Не дивлячись на те, що росія була одним з ключових ринків збуту для BEDNAR, Компанія без сумнівів прийняла рішення вийти з ринку країни-агресора. Безумовно, це рішення було болючим з економічної точки зору, але демократичні цінності для BEDNAR важливіші.

В Україні ж BEDNAR продовжує працювати. Крім того ми розраховуємо на подальше збільшення долі ринку, як завдяки нашим конкурентним перевагам, так і з урахуванням того факту, що багато інших виробників сільгосптехніки залишились працювати в росії. Ми впевнені, що українські аграрії будуть враховувати цей фактор при виборі бренду-виробника сільгосптехніки.

Компанія підтримує своїх співробітників та допомагає їх сім’ям. І Компанія, і українські представники BEDNAR, і команди дилерів в Україні фінансово та персонально допомагають українській армії в її боротьбі з агресором.

BEDNAR продовжує постачання необхідної техніки українським аграріям для весняних польових робіт. Також, наші дилери розміщують замовлення на агрегати для літньо-осіннього сезону польових робіт. Крім цього були відновлені всі програми стимулювання постачання запчастин в Україну, що дає можливість українським аграріям отримувати необхідні запчастини в повному обсязі та в необхідні строки.

Наші українські дилери Агроресурс, AMAKO Україна, ТОВ “Компанія ЛАН”, НФМ АГРО, Тайтен Машинері Україна з підтримкою сервісної служби BEDNAR продовжують обслуговування клієнтів як в полях, так і надаючи онлайн консультації.

Ми впевнені, що Український Народ здобуде Перемогу і Україна знову буде Житницею Європи. Слава Україні!

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив посадку картоплі

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася посадка картоплі....

Надійний післясходовий захист соняшника, стійкого до імідазолінонів

Вирощування гібридів соняшника за окремими виробничими системами,...

Погода

Kyiv
рвані хмари
15.7 ° C
16.5 °
14.2 °
45 %
0.9kmh
62 %
Вт
18 °
Ср
11 °
Чт
19 °
Пт
22 °
Сб
18 °