14 Серпня 2026
KVATROFORS_wheat_1068x130

Компанія «Ерідон» відкрила новий дистриб’юторський центр на Рівненщині

2 березня 2018 року компанія «Ерідон» урочисто відкрила новий дистриб’юторський центр по зберіганню та реалізації насіння, засобів захисту рослин та добрив в селі Колоденка (вул. Зелена, 36, об’їзна Київ-Львів).

Центр включає побудовані відповідно до сучасних стандартів складські приміщення площею біля 1300 кв.м. та просторий офіс для роботи з клієнтами. Технічні характеристики об’єкту забезпечують високу швидкість вантажообороту та якісні умови зберігання продукції.

Урочисту церемонію відкриття об’єкту відвідали директори та власники 100 агропідприємств регіону, перед якими виступив з цікавою презентацією засновник підприємства С.В. Кролевець.

Після урочистих привітань та презентації компанії «Ерідон» гості заходу оглянули новий склад, який вже заповнений широким асортиментом продукції, а також сучасний та зручний офіс.

Також, на території побудований сервісний центр «ЕРІДОН ТЕХ», де проводиться сервісне обслуговування, ТО та ремонт сільськогосподарської техніки і вантажних автомобілів.

Відкриття нового офісу та складу Рівненського підрозділу дозволило підприємству підвищити якість своїх послуг для місцевих аграрних підприємств, а також надати їм можливість скоротити свої транспортні витрати та мінімізувати строки поставки продукції.

Прес-служба компанії «Ерідон»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

У ТАС Агро проаналізували результати жнив ранніх культур-2026

Цього сезону в компанії зібрали врожай ранніх...

Переробники обвалили ціни на соняшник нового врожаю в Україні

Потужні російські ракетні та дронові атаки по...

Вчені з’ясували, чому Verticillium dahliae спричиняє сильне опадання листя

Міжнародна дослідницька група виявила ділянку геному патогенного...

Погода

Kyiv
чисте небо
19.8 ° C
19.8 °
19.8 °
37 %
2.2kmh
2 %
Пт
23 °
Сб
27 °
Нд
32 °
Пн
36 °
Вт
28 °