08 Серпня 2022

Компанії «Сингента» та «Адама» до кінця року інвестують в аграрний сектор України $400 млн

Світові лідери у сфері насінництва та засобів захисту рослин — компанії «Сингента» та «Адама Україна» — до кінця року інвестують в аграрний сектор України $400 млн, забезпечуючи підтримку виробників, які опинилися в складних умовах внаслідок дії воєнного стану в Україні.

Про це стало відомо з меморандуму, який сьогодні у м. Лугано (Швейцарія) підписали представник Міністерства аграрної політики та продовольства України і компанії «Сингента» та «Адама Україна».

Мета меморандуму — забезпечення продовольчої безпеки в Україні та за її межами, а також створення сприятливих умов ведення господарської діяльності для українських агровиробників.

Задля досягнення мети учасники меморандуму планують широкий перелік спільних проєктів. Зокрема, Міністерство аграрної політики та продовольства України в межах, визначених чинним законодавством, братиме участь в опрацюванні та розробці відповідних нормативно-правових актів і сприятиме комунікації з уповноваженими державними установами щодо виконання зобов’язань суб’єктами господарської діяльності.

«Підтримка сільського господарства нашої країни з боку провідних гравців ринку наразі є надважливим завданням, — наголосив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич. — Саме тому співпраця, що є предметом цього меморандуму, у формі спільної підтримки та реалізації проєктів, у тому числі законодавчих ініціатив, спрямованих на приведення у відповідність законодавства України до законодавства ЄС у агропромисловому комплексі, а також створення сприятливих умов ведення господарської діяльності, стануть запорукою розвитку агрогалузі задля гарантування продовольчої безпеки нашої країни та світу».

Сергій Клішин, генеральний директор ТОВ «Сингента»:

«Підписання меморандуму підтверджує наміри «Сингента» та «Адама Україна» і надалі здійснювати всебічну підтримку українського агробізнесу, надаючи доступ сільгоспвиробникам до якісної продукції та інновацій, продовжувати інвестування в логістичну інфраструктуру з метою удосконалення та розширення експортних шляхів для реалізації агропродукції».

Він зауважив, що підписаний меморандум відкриває широкі перспективи ефективної взаємодії між державними установами і представниками великого бізнесу.

«Наша компанія засвідчує готовність надавати комплексну підтримку аграріям України. Зважаючи на складну ситуацію та в умовах дії воєнного стану, ми будемо пропонувати гнучкі умови оплати за наші продукти», — додає керівник бізнесу ЗЗР ТОВ «Сингента» Лідія Озерова.

Отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС — це неабияка можливість, реалізація якої потребує дійсно ґрунтовного підходу, підсумувала вона.

agroportal.ua

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
22.1 ° C
23.1 °
21.5 °
83 %
0.5kmh
77 %
Пн
25 °
Вт
24 °
Ср
22 °
Чт
30 °
Пт
32 °