21 Жовтня 2021

Кваліфікація FarmSight 3.0 від John Deere вперше в Україні

«Агросем» перша і єдина компанія, яка вже отримала рівень кваліфікації FarmSight Level 3.0 від John Deere.

Компанія John Deere впродовж кількох років працює над впровадженням стратегії FarmSight серед українських аграріїв. Враховуючи, що не кожен дилер може надавати комплексні рішення для клієнтів, John Deere проводить щорічну сертифікацію дилерів, визначаючи їхній рівень в реалізації стратегії FarmSight.

Отримання FarmSight Level 3.0 підтверджує високу кваліфікацію працівників, якість надання комплексних послуг, надійність «Агросем» як партнера в точному землеробстві, а також показує, що компанія є одним із лідерів ринку точного землеробства в Україні.

З метою реалізації цієї стратегії та розвитку даного напрямку на аграрному ринку України компанія «Агросем» ще у 2015 році створила окремий відділ Інноваційних технологій.

John Deere FarmSight – комплексне рішення, яке включає в себе інтелектуальну техніку John Deere, інноваційні рішення з управління сільськогосподарським виробництвом (AMS) і додаткові сервісні послуги, пропоновані компанією «Агросем».

Реалізація стратегії FarmSight на базі господарств дозволяє за рахунок обладнання точного землеробства та комплексних сервісних послуг досягати підвищення продуктивності та ефективності техніки, знижувати витрати, автоматизувати процеси сільськогосподарського виробництва, оптимізувати роботу техніки, отримати повний контроль над технікою.

«Агросем»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

В Україні поступово зростають площі під бататом

Наразі площі під бататом або ж солодкою...

ALFA Smart Trading відновлює український експорт жита до Туреччини

Вперше за останні 12 років українське жито...

Селекціонери вивели морозостійкий сорт картоплі

Протягом декількох років група вчених із США...

Погода

Kyiv
чисте небо
16.1 ° C
16.5 °
15.5 °
51 %
0.5kmh
0 %
Чт
16 °
Пт
16 °
Сб
11 °
Нд
7 °
Пн
6 °