25 Жовтня 2021

Lidea виводить на ринок комерційні бренди: Lidea та Caussade Semences Pro

Об’єднання Euralis Semences та Caussade Semences Group розпочалося 1 вересня 2020 року. Це поклало початок створенню бренда Lidea. Входячи до ТОП-10 світових насіннєвих компаній, Lidea має на меті позиціонувати себе одним із лідерів у європейському насіннєвому бізнесі.

Обіг Lidea складає більш ніж 350 млн євро. Інвестиції у виробництво та R&D — близько 30 млн євро. Lidea працює сьогодні задля сільського господарства майбутнього, поширюючи бачення сталого розвитку.

На світовому рівні Lidea запускає два комерційні бренди: Lidea та Caussade Semences Pro.

LIDEA у світі

У висококонкурентному середовищі стратегія бренда Lidea розроблена для задоволення потреб споживачів. Використовуючи різні бізнес-моделі, мультикультурна стратегія дозволяє прокласти шляхи до кожного ринку.

Бренд Lidea — сучасний та інноваційний мультикультурний бренд, пізнаваний аграріями. Lidea пропонує широкий асортимент продукції та послуг для покращення рентабельності фермерських господарств.

Новий підхід бренда Lidea — надавати сільгоспвиробникам сталі мультикультурні рішення протягом року. Компанія займається реалізацією насіння таких культур: кукурудзи, соняшнику, пшениці, сої, ріпаку, сорго, кормових, бобових та покривних культур.

Lidea відповідає вимогам ринку завдяки розвитку актуальних та потенційних трендів агроіндустрії (харчування, корми, біоенергетика і взаємодія з переробниками).

Бренд Caussade Semences Pro орієнтований на дистриб’юторів та пропонує персоналізовані рішення і портфоліо, сфокусоване на такі дві основні культури, як кукурудза та соняшник.

Lidea і Caussade Semences Pro — це взаємодоповнюючі бренди, які надають можливість компанії Lidea підтримувати рентабельність фермерів, партнерів по дистрибуції та протистояти викликам, що виникатимуть у сільського господарства в майбутньому.

LIDEA в Україні

Lidea пропонує українським сільгоспвиробникам широкий вибір гібридів таких культур: кукурудза, соняшник, соя, озимий ріпак, озима пшениця, люцерна. У додаток до цих основних культур Lidea надає інноваційні генетичні рішення, такі як Duo Corn та OSR Insect Trap, а також сертифіковане органічне насіння.

В Україні обіг Lidea складає понад 50 млн євро. Lidea має приблизно 4 тис. га сільгоспугідь, значна частина яких придатна для зрошення та використовується для вирощування насіння. Крім цього, має завод із виробництва насіння, молочну ферму, власні комерційний та маркетинговий відділи, відділ з трейдингу.

Lidea в Україні — це вертикально інтегрована компанія із понад 400 співробітників. Lidea присутня на всіх етапах створення ланцюжка цінності в Україні, що включає дослідження і розвиток, польове виробництво, доробку насіння та продажі й трейдинг.

Розвиваючи інфраструктуру, Lidea має на меті реалізувати нові ідеї в українському агробізнесі та підвищити його рентабельність.

Першою культурою, яка виводиться на ринок України під брендом Lidea, буде ріпак. Кампанія з просування ріпаку включає в себе презентацію та продаж гібридів цієї культури з оновленого портфоліо Lidea. Усі гібриди ріпаку, що надійдуть до продажу, будуть у нових брендованих мішках Lidea.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
5.4 ° C
6 °
4.1 °
51 %
3.1kmh
90 %
Пн
8 °
Вт
12 °
Ср
11 °
Чт
13 °
Пт
10 °