25 Червня 2022

Міравіс® Нео – найвищий рівень захисту гарантовано

Незважаючи на досить високий генетичний потенціал сучасних сортів та гібридів основних сільськогосподарських культур, в тому числі і зернових колосових, досягнути його повного розкриття в польових умовах буває вкрай важко. Адже на заваді стають як грунтово-кліматичні умови так і шкідливі організми, які дошкуляють посівам впродовж всього періоду вегетації, значно обмежуючи потенціал рослин. При чому на досить низькому рівні залишається саме контроль збудників хвороб.

В цьому світлі приємною новиною для українських аграріїв в поточному сезоні стало виведення на ринок компанією «Сингента» інноваційного продукту – фунгіциду Міравіс® Нео.

Miravis-Neo-vzhe-v-Ukrayini

В ЧОМУ ПОЛЯГАЮТЬ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ НОВОГО ПРЕПАРАТУ?

Міравіс® Нео – це унікальний трикомпонентний фунгіцид із найширшим спектром дії для захисту від хвороб пшениці та ячменю. До складу препарату входить нова діюча речовина – підіфлуметофан (комерційна назва Адепідин™), яка на сьогоднішній день є найновішою речовиною з класу карбоксамідів. Відповідно препарат має три різні механізми дії на збудника хвороби, що забезпечує йому неперевершену ефективність.

«Міравіс® Нео – це інноваційний продукт із системною дією, який відкриває нові можливості для українських аграріїв у захисті зернових культур. Препарат характеризується захисною та лікувальною дією. З новим фунгіцидом від компанії «Сингента» українські аграрії мають змогу підвищити продуктивність своїх посівів і бути ще більш конкурентоспроможними на світовому ринку – зазначає Станіслав Горпинюк, менеджер з технічної підтримки фунгіцидів компанії «Сингента».

Незважаючи на складні умови, які сьогодні переживає наша країна компанія «Сингента» не відмовляється від постачання нових технологій на український ринок для забезпечення потреб вітчизняних аграріїв. Про високий інтерес до нового продукту говорить і те, що незважаючи на значний об’єм завезеного в Україну препарату, він був реалізований в дуже короткий термін.

Цей продукт без перебільшення можна віднести до ноу-хау. Впевнений, що за кілька років Міравіс® Нео буде одним з лідируючих фунгіцидів на ринку України».

Завдяки новій діючій речовині Адепідин™ у складі препарату, Міравіс® Нео характеризується найширшим спектром контрольованих хвороб серед усіх відомих на сьогодні діючих речовин.

Адепідин

Продукт має унікальну захисну дію в контролі таких хвороб як піренофороз, рамулярія, іржа, ринхоспоріоз, альтернаріоз, борошниста роса, фузаріоз, також є новим стандартом у захисті від септоріозу, темно-бурого, смугастого та сітчастого гельмінтоспоріозу.

«По контролю септоріозу і гельмінтоспоріозу Міравіс® Нео відзначається вищою ефективністю та тривалішою захисною дією в порівнянні з вже присутніми на ринку продуктами, – наголошує Станіслав.

Крім того не варто забувати, що до певних препаратів в окремих збудників вже є резистентність, наприклад у того ж гельмінтоспоріозу, що потребує збільшення норми внесення препаратів. В таких умовах фунгіцид Міравіс® Нео буде більш ефективним і довше захищатиме посіви. А як відомо чим довший період вегетації тим вищим буде потенціал урожайності культур».

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

В Україні препарат зареєстрований на ярому та озимому ячмені, а також на ярій пшениці. В той же час у світі продукти з новою діючою речовиною Адепідин™ вже зареєстровані на таких культурах як зернові колосові, рис, кукурудза, соняшник, соя, ріпак, овочеві, плодово-ягідні культури.

Рекомендовані фази застосування препарату на зернових – від початку виходу в трубку до кінця колосіння. Але найбільш ефективним періодом застосування є підпрапорцевий та прапорцевий листок – тобто фаза Т2 або згідно міжнародної класифікації – ВВСН 37-39.

«Норми застосування Міравіс® Нео – від 0,5 до 1 л/га, кратність – 1 раз за сезон. Чому ми притримуємось саме такого підходу, обмежуючись однією обробкою в повній рекомендованій нормі? Тому що не хочемо розвивати резистентність хвороби до препарату. Ми рекомендуємо підхід до захисту, який забезпечить з однієї сторони високу ефективність контролю широкого спектру хвороб, а з іншої знизить ризики виникнення резистентності до цього продукту», – говорить Станіслав.

Фунгіцид Міравіс® Нео слід застосовувати профілактично або на початкових етапах зараження рослин патогенами, щоб розкрити максимальний потенціал продукту в захисті від хвороб.

Міравіс Нео

ГАРАНТОВАНИЙ УСПІХ

Міравіс® Нео – без перебільшення можна назвати довгоочікуваним продуктом. Підтвердженням цьому є те, що навіть в такий складний рік, який переживають сьогодні українські аграрії, реалізація майже всього об’єму завезеного препарату відбулась лише за кілька днів, що є дуже гарним показником.

«Чому, на нашу думку, відмічається такий високий попит на новий продукт? Тому що українські аграрії в більшості своїй є сучасними спеціалістами, вони слідкують за новими технологіями та досягненнями у сфері агрономії, новими продуктами, спостерігають, що відбувається в розвинених аграрних країнах, активно вчаться і швидко переймають новий досвід.

Ще в минулому році багато українських аграріїв цікавились коли цей продукт зявиться на українському ринку. І коли нарешті вони дізнались, що препарат вже почав завозитись, то одразу почали його замовляти – хтось по 100 чи 500 л для попереднього тестування, а хтось одразу на всю площу посівів».

Зараз як ніколи важливо не зупиняти розвиток і впровадження інновацій, адже Україна завжди була і є стратегічним аграрним учасником світової спільноти.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Несправжня борошниста роса: стратегія захисту

Що таке несправжня борошниста роса (НБР) –...

Захист рослин і погода

Погодні умови впливають на ефективність заходів щодо...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
18.9 ° C
18.9 °
18.9 °
71 %
2.5kmh
46 %
Сб
18 °
Нд
27 °
Пн
30 °
Вт
32 °
Ср
32 °