24 Вересня 2021

Новий та надсучасний New Holland CR9.80 Revelation вже в Україні

На початку жовтня журналісти провідних аграрних видань зібралися в с. Сошників, Бориспільського р-ну, Київської обл. на оновленому дилерському центрі компанії «Полетехніка» для надзвичайної можливості протестувати в роботі найновішу розробку компанії New Holland – комбайн CR9.80 Revelation.

Важливо те, що всесвітня презентація нової машини відбудеться дещо пізніше, в рамках провідної виставки Agritechniсa 2017, але вже зараз українські аграрії отримали можливість ознайомитись з цією новинкою.

New Holland CR9.80 Revelation_New Holland CR9.80 Revelation в черговий раз піднімає стандарти збирання врожаю. До основних нововведень комбайна можна віднести:

  • Збільшення продуктивності роботи в межах 10%, покращене регулювання подачі скошеної маси та ротори зі збільшеною кількістю молотильно-сепарувальних елементів Twin Pitch Plus.
  • Нові комбайни отримали двигуни потужністю до 700 к.с.
  • Тонке подрібнення соломи та її розкидання на ширину до 13,7 м із вдосконаленою системою обробки незернової частини врожаю.
  • Нова кольорова гама всередині комбайна та його верхньої частини ззовні покращує видимість точок технічного обслуговування та самої машини в полі.

Детальніше про новий комбайн читайте в листопадовому номері журналу «Агроном».

“Агроном”

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Як боротися з білою гниллю в посівах сої

Корисними порадами та тактикою боротьби із грибною...

Погода

Kyiv
рвані хмари
10.5 ° C
11.2 °
9.8 °
99 %
0.5kmh
75 %
Пт
13 °
Сб
14 °
Нд
17 °
Пн
15 °
Вт
15 °