20 Жовтня 2021

Нуль обслуговування: Lozova machinery удосконалила дискові борони

В Україні жнива-2021 досягли екватору. За даними Мінагрополітики, обмолочено близько половини полів, урожайність склала 43,5 ц/га. Але відомо, що клопоти про майбутній урожай розпочинаються відразу після збирання попереднього.

Одні з перших машин, які працюють після комбайна – дискові борони-лущильники стерні. В останні роки метою стерньового обробітку є навіть не боротьба з бур’янами, а закладення падалиці та великої кількості пожнивних залишків з їх рівномірним розподілом по полю.

Для таких цілей LOZOVA MACHINERY пропонує швидкісну і багатофункціональну лінійку дискових борін DUCAT, які ідеально підходять для стерньового обробітку. Вони забезпечують інтенсивне перемішування ґрунту і рослинної маси на глибину до 14 см.

Варто відзначити й багатофункціональність DUCAT – крім ефективного лущення стерні, ці агрегати використовуються для закриття вологи, передпосівного обробітку ґрунту і закладення сидеральних культур та трав.

Доповнивши борону додатковим модулем HF Agro для внесення гранульованих добрив, можна ще більше розширити можливості застосування лущильника – використовувати для підживлення, для підсіву (наприклад, сидератів) одночасно з основною роботою.

НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ: LOZOVA MACHINERY удосконалила дискові борониНУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Одне з найяскравіших і унікальних удосконалень дискових борін LOZOVA MACHINERY – фірмовий принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», який повною мірою запроваджено в DUCAT-8. Агрегат не має точок змащування і не потребує обслуговування протягом всього «життєвого терміну».

Аграрії коментують, що підшипникові вузли на дисках і котках, які не треба обслуговувати – це велика перевага. У звичайній дисковій бороні шириною захвату 8 м таких вузлів 100-150 штук, а обслуговування їх – трудомісткий процес, який займає багато часу. А якщо борона в господарстві не одна, а десяток? Це – дуже великі витрати часу, які особливо неприпустимі під час весняних польових робіт, коли годин в добі катастрофічно не вистачає.

А в дискової борони DUCAT-8 усі точки обертання (яких налічується 122 штук) – повністю не обслуговуються! Чи варто дивуватися, що аграрії так високо цінують рішення LOZOVA MACHINERY?

НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ: LOZOVA MACHINERY удосконалила дискові борониАгрегат комплектується необслуговуваними закритими підшипниковими вузлами HARP AGRO, у яких реалізована концепція потрійного захисту (лабіринтовий відсікач, високоякісне касетне ущільнення, вбудоване в підшипник посилене манжетне ущільнення).

До того ж масивний кований корпус гарантує високу міцність і надійність вузла, захищає його від пошкоджень при будь-яких умовах експлуатації. Також дискова борона не має точок змащування на шарнірах гідроциліндрів.

DUCAT-8 максимально економить час і ресурси аграріїв та збільшує продуктивність праці.

Переваги не закінчуються

Навантаження на диск борони DUCAT-8 зросло до 116 кг, що ще більше розширило можливості техніки. Агрегат можна використовувати при важчих умовах – занедбані поля або після кукурудзи й соняшнику, у посуху, у тому числі для основного обробітку ґрунту на глибину до 15 см. Попри таку потужність, рівень витрати палива не змінився і залишився мінімальним – 4-5 л/га.

НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ: LOZOVA MACHINERY удосконалила дискові борониА для оптимального прикочування DUCAT може комплектуватися котками різного виду (прутковими, гумовими, зубчастими і т.п.), до яких додано регулювання глибини роботи – пальцева або гідравлічна. Для зручності й безпечної їзди дорогою збільшений дорожній просвіт. При цьому компактна транспортна ширина становить 3 метри.

Підсумовуючи, можна сказати, що DUCAT-8 – це – НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ і максимум ефективності.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Жнива-2021: в яких областях отримали найбільшу урожайність с/г культур

В Україні триває збирання зернових та зернобобових...

Variant Irrigation представила нову зрошувальну систему

Українська виробничо-сервісна компанія «Variant Irrigation» презентувала нову...

Після оприлюднення жовтневого звіту USDA несподівано і різко підскочили ціни на пшеницю

Минулого вівторка пшеничні ринки досить стримано відреагували...

Погода

Kyiv
хмарно
2.5 ° C
4.2 °
-3.1 °
82 %
2kmh
93 %
Вт
5 °
Ср
15 °
Чт
19 °
Пт
17 °
Сб
10 °