17 Травня 2022

Партнерська програма «Агропросперіс»: від найманого працівника – до фахівця-підприємця!

У 2017 році партнерська програма Групи компаній «Агропросперіс» відзначила другий рік з моменту впровадження і рекордну кількість учасників – 965 працівників виробничого ядра Агропросперіс-заводів (АПЗ).

У 2016 році працівники виробничого ядра АПЗ вперше отримали від інвестора унікальну пропозицію: вкласти власні кошти в робочий капітал АПЗ, в яких вони працюють, і отримати додатковий дохід. У 2016 році в програмі взяло участь 30 фахівців з 17 АПЗ Групи, – які істотно примножили свої вклади завдяки кращому розумінню своєї ролі в збільшенні повернення на капітал АПЗ. До складу «першої хвилі» програми увійшли, в основному, генеральні директори, головні агрономи та менеджери з контролінгу.

У 2017 році учасниками партнерської програми «Агропросперіс» стали 965 співробітників з 50 АПЗ Групи, причому понад 60% склали механізатори! Цей показник став предметом особливої уваги програми 2017 року. Адже саме високий професіоналізм механізаторів та їх відповідальне ставлення до своєї справи лежать в основі прибуткового агровиробництва!

З 22 по 31 травня 2017 року всі учасники партнерської програми відвідали робочі зустрічі з інвестором в Києві. Під час цих зустрічей партнери ознайомилися з інноваційними інструментами, розробленими експертами Групи «Агропросперіс» для прийняття грамотних професійних рішень. Через інтерактивні ІТ-інструменти, встановлені на планшетах, партнери в реальному часі на особистому досвіді побачили, як впливають їхні щоденні рішення з агротехнологій та економіки виробництва на повернення на капітал компанії, і водночас – і на розмір їхнього доходу.

Під час чемпіонату з бізнес-моделювання Smart Agri багато команд досягли значних показників повернення на робочий капітал! Команди-лідери із повернення на капітал отримали цінні призи, а кожен партнер – спеціальну акцію, що символізує його чи її новий статус. У підсумку на свої робочі місця поверталися вже не просто директори, агрономи і механізатори, а фахівці-підприємці, прямо зацікавлені в тому, щоби перенести максимальні досягнення з віртуальної реальності на конкретне повернення на капітал АПЗ, і точно знають, як це зробити!

За матеріалами компанії “Агропросперіс”

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Цього року в Україні очікують хороший урожай суниці

Тепла погода та відсутність заморозків на початку...

«Контінентал» завершив посадку картоплі

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася посадка картоплі....

Надійний післясходовий захист соняшника, стійкого до імідазолінонів

Вирощування гібридів соняшника за окремими виробничими системами,...

Погода

Kyiv
кілька хмар
19.3 ° C
19.3 °
19.3 °
21 %
6.7kmh
12 %
Вт
18 °
Ср
13 °
Чт
19 °
Пт
21 °
Сб
17 °