Партнерство Climate FieldView™ з CLAAS надає доступ до наукових даних Bayer ширшим колам аграріїв

127
Bayer

Компанія CLAAS оголосила про глобальне партнерство з Climate Corporation, підрозділом цифрового сільського господарства компанії «Байєр», і провідною в галузі платформою цифрового сільського господарства FieldView™, яка надає аграріям зручні можливості підключення до техніки та необмеженого зберігання автоматично згенерованих агрономічних даних безпосередньо в їхньому обліковому записі FieldView.

В рамках цього партнерства клієнти FieldView, що використовують CLAAS TELEMATICS, отримають безпечний міжхмарний доступ до автоматично згенерованих аналітичних даних, таких як звіти та карти врожайності, середня вологість зерна, а також до цифрових записів про оброблюване поле – все в одному місці.

Поєднання автоматично згенерованих даних із сільськогосподарського обладнання, загальнодоступних даних, таких як інформація про погоду, та прогнозних моделей Climate Corporation допомагає аграріям використовувати інструменти науки про дані для роботи на своєму підприємстві.

«Аграрії десятиліттями збирають дані зі свого сільськогосподарського обладнання. Те ж стосується даних про погоду, ґрунти, врожайність – цей список можна продовжувати та продовжувати, – каже Майк Стерн, генеральний директор Climate Corporation та керівник напряму цифрового сільського господарства Аграрного підрозділу «Байєр». – Ці набори даних стають ще більш цінними для наших клієнтів, коли їх можна поєднувати з передовими інструментами штучного інтелекту, які ми розробляємо, щоб допомогти підвищити прибутковість та зменшити ризики для їхніх господарств. Партнерство з CLAAS спрощує цей процес, допомагаючи аграріям у всьому світі використовувати цифрові інструменти для підвищення своєї продуктивності».

У 2017 році компанії оголосили про перші зусилля для підключення певних комбайнів та кормозбиральних машин CLAAS за допомогою пристрою Climate FieldView™Drive. Сумісність з того часу збільшувалася, і ця нова угода ще більше розширює можливості для всіх клієнтів-аграріїв як FieldView, так і CLAAS TELEMATICS, надаючи безпечне міжхмарне з’єднання без необхідності використання FieldView Drive.

«Перевагою CLAAS є потреба пропонувати аграріям не тільки високоефективні машини, але і найкращі рішення для інтеграції, – каже Томас Бьок, генеральний директор CLAAS. – Прямий та безпечний обмін даними з Climate FieldView за допомогою CLAAS API дозволяє користувачам ще краще інтегрувати машини CLAAS у свою поточну інфраструктуру господарства. Це спрощує документування та запобігає появі помилок і втраті даних».

Використання науки про дані у сільському господарстві не лише допомагає аграріям з економічними показниками, але й створює значні переваги для довкілля. Обладнання та цифрові інструменти для точного землеробства, такі як FieldView, дозволяють аграріям вести господарство за приладами та застосовувати ресурси, такі як насіння, добрива, пестициди та воду лише там та тоді, де та коли вони найбільш необхідні. FieldView також може надати цифровий звіт щодо управління господарством, надаючи аграріям можливість фіксувати практики сталого розвитку та демонструвати, як їхні сільськогосподарські роботи підтримують належне поводження з довкіллям.

Платформа FieldView, вперше представлена у США в 2015 році, надає аграріям глибше розуміння власних полів, щоб вони могли приймати більш виважені операційні рішення для оптимізації врожаїв, максимізації ефективності та зниження ризиків. Наразі FieldView використовується на понад 60 мільйонах оплачених акрів землі у Північній Америці, Південній Америці та Європі, та наближається до досягнення показника у понад 90 мільйонів оплачених акрів у світі у 2019 році.

Вона швидко стала найбільш інтегрованою платформою в галузі та буде продовжувати  активно розвиватись до інших регіонів протягом наступних кількох років.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram