01 Липня 2022

ТОП-5 найбільших виробників ріпакової олії

Асоціація «Укроліяпром» оприлюднила рейтинг найбільших підприємств-виробників ріпакової олії. За липень-травень 2020-2021 маркетингового року ними було вироблено 106,2 тис. тонн ріпакової олії або 91,5% від всього обсягу.

Allseeds Black Sea

Доля ринку: 33%.

Місце розташування: Южне, Одеська область.

Власник: В’ячеслав Петрище і Корнеліс Врінс.

Завод входить в Олсідз Груп. Allseeds Group – один з найбільших виробників і експортерів рослинних олій та шротів. Надає послуги з перевалки рослинних олій на власному терміналі у порту «Південний».Там же має олійноекстракційний завод. Потужність олійноекстракційного заводу, побудованого у 2015 році, становить 1,8 тис. т/добу насіння ріпаку.

ПП «Оліяр»

Доля ринку: 27,7%.

Місце розташування: с. Ставчани, Львівська область.

Власник: Ірина Залізна.

Основним напрямком діяльності групи є виробництво та реалізація соняшникової олії під ТМ Майола, Соняшна та Родинна. Потужності з переробки насіння ріпаку складають 1 тис. т/добу.

ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат»

Доля ринку: 17%.

Місце розташування: місто Вінниця.

Власник: засновники – збори акціонерів, кінцевий бенефіціар – Віктор Пономарчук.

«Вінницький ОЖК» – велике підприємство з переробки олійних культур і виробництва рослинних олій і жирів в Україні. Потужність переробки – 600 тонн насіння ріпаку.

Завод належить компанії ViOil. До складу групи Віойл входять Вінницький і Чернівецький масложиркомбінати, мережа ХПП та елеваторів, торгові представництва у Вінниці, Чернівцях, Києві та Москві.

ТОВ «Дельта Вілмар Україна»

Доля ринку: 10,1%.

Місце розташування: Одеська область.

Власник: співвласник та голова Ради директорів «Дельта Вілмар Україна» Панда Дхруба Чаран.

Засновником компанії є Wilmar International Limited зі штаб-квартирою в Сінгапурі. Дельта Вілмар займається виробництвом масел і жирів. До структури компанії входять два заводи: один з переробки тропічних олій, інший – по переробці олійних культур і комплекс з перевалки рослинних олій в порту «Південний».

ТОВ «ОЕЗ Градолія»

Доля ринку: 3,7%.

Місце розташування: м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

Власник: згідно з аналітичною системою YouControl, засновник компанії – кіпрська Gradoil Holdings. Бенефіціар – Станіслав Таршин.

ТОВ «ОЕЗ Градолія» входить в групу компаній «Градолія», яка спеціалізується на переробці олійних культур: насіння соняшнику і насіння ріпаку.

Поточна переробна потужність заводу – 500 т ріпаку на добу. Продукція: соняшникова і ріпакова олія, соняшниковий і ріпаковий шрот, лузга соняшника, фосфатидний концентрат.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Науковці вивели сорт пшениці, надстійкої до хвороб

Група доктора Хана Фангпу з Інституту генетики...

В Україні знову змінилися закупівельні ціни на сою та ріпак

Котирування на ріпак та сою кілька тижнів...

Експорт української агропродукції залізницею під загрозою

За словами Марії Дідух, директора ГС «Всеукраїнський аграрний...

Погода

Kyiv
чисте небо
25.9 ° C
25.9 °
25.9 °
52 %
3.5kmh
0 %
Пт
28 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °