18 Жовтня 2021

У компанії «Байєр» – новий керівник Аграрного підрозділу в Україні

Компанія «Байєр» оголосила, що Лаерсіо Бортоліні, виконавчий директор насіннєвого бізнесу в Бразилії, стане новим керівником Аграрного підрозділу в Україні з 1 жовтня 2021 року.

Франк Хатке, який відповідав за Аграрний підрозділ в Україні протягом останніх трьох років, після більш ніж 30 років трудової діяльності в компанії «Байєр», вийшов на пенсію в кінці липня 2021 року.

Лаерсіо, громадянин Бразилії, працює в компанії понад 20 років і з 2016 року очолював насіннєвий бізнес в Бразилії. На цій посаді Лаерсіо сприяв зростанню бізнесу та успішному розвитку команди з насінництва. Пан Бортоліні переїхав до Києва разом з дружиною та двома дітьми.

«Я дуже радий очолити Аграрний підрозділ в Україні, тому що сільське господарство в Україні відіграє таку ж важливу роль як і в Бразилії. Я б хотів зберегти гарні бізнес-показники та надати ще більше інновацій і цифрових рішень українським аграріям, щоб вони вирощували оптимальні та сталі врожаї», – сказав Лаерсіо Бортоліні, новопризначений керівник Аграрного підрозділу в Україні.

Біографічна довідка. Лаерсіо Бортоліні закінчив державний університет Понта-Гросса (Бразилія) у 1994 році за спеціальністю інженер-агроном.

У 1997 році Лаерсіо розпочав свою кар’єру як торговий представник у компанії «Байєр». Через декілька років Лаерсіо обійняв свою першу керівну посаду регіонального менеджера і переїхав до Сан-Паулу.

У 2005 році Лаерсіо перейшов у відділ маркетингу, де займав кілька посад, зокрема, посаду менеджера з вирощування кукурудзи (2005 рік), менеджера з ліцензування сої (2006 рік) і керівника бізнесу з вирощування бавовни (2007 рік).

У 2014 році Лаерсіо пройшов програму бізнес-адміністрування для керівників (Executive MBA) в Пітсбурзькому університеті.

В останні кілька років Лаерсіо зосередив свою кар’єру на комерційній сфері, займаючи різні посади, і в підсумку став Виконавчим директором з насіннєвого бізнесу в Бразилії.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Виведено сорт картоплі з генами диких рослин стійкий до фітофторозу

Одним із найбільш розповсюджених і шкодочинних захворювань...

Корейські вчені отримали нове ефективне добриво з метану

Дослідники з Університету Кен Хі (Південна Корея)...

Погода

Kyiv
чисте небо
6.2 ° C
8 °
4.1 °
64 %
1.8kmh
0 %
Нд
6 °
Пн
11 °
Вт
10 °
Ср
13 °
Чт
17 °