Вдосконалення техніки для захисту рослин: новинки серії Fendt Rogator

171
Fendt Rogator

Технічні новинки продовжують підвищувати ефективність техніки для захисту рослин. Удосконалення механізмів заповнення і розпилення, а також принципів управління підкреслюють наміри самохідного обприскувача Fendt Rogator 600 і причіпного польового обприскувача Fendt Rogator 300 вийти в преміальний сегмент.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ ЗАПОВНЕННЯ ОБПРИСКУВАЧА

Для прискорення процесу заповнення і скорочення до мінімуму періодів простою всі версії Fendt Rogator модельного ряду 2019 року комплектуються новим 5 ходовим клапаном. Новий клапан дозволяє оптимізувати процес заповнення, забезпечуючи подачу води в промивний шлюз одночасно з промиванням каністри. Для ще більшого підвищення комфорту управління, користувачі можуть придбати опціональний електричний всмоктуючий клапан, контрольований через центр управління OptiFlow.

Fendt Rogator 600БІЛЬША ГНУЧКІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ 

Додаткова гнучкість застосування можлива завдяки новій системі кріплення сопел eQuadSelect. Це нововведення дозволяє власникам як самохідних, так і причіпних обприскувачів регулювати роботу чотирьох встановлених сопел безпосередньо з кабіни, ще більш ефективно погоджуючи її зі своїми індивідуальними вимогами.

ГНУЧКА ШИРИНА ШТАНГИ ЗАВДЯКИ НОВОМУ МЕХАНІЗМУ СКЛАДАННЯ 

Самохідний обприскувач Fendt з баком об’ємом 6000 л має збільшену ширину штанги завдяки спеціальному механізму складання. Для штанги, яка після відкидання першого сегмента досягає робочої ширини захвату 18 м, пропонується альтернативне рішення для другого сегмента: відтепер можна придбати укорочені спеціальні штанги довжиною по 3 м. Ця додаткова можливість дає користувачеві велику гнучкість застосування, оскільки тепер він має вибір між трьома різними варіантами ширини захвату.

Fendt Rogator ШТАНГАБІЛЬШИЙ КОМФОРТ УПРАВЛІННЯ 

Власнику нової моделі Fendt Rogator для виконання автоматичного очищення досить буде одного лише натискання кнопки. За це буде відповідати серійно інтегрована функція OptiRinse.

А власники самохідного Fendt Rogator 600 зможуть крім цього встановити додатковий гідравлічний блок управління з джойстиком в кабіні. Цей новий блок управління дозволить контролювати роботу додаткового навісного обладнання безпосередньо з кабіни, а також регулювати за допомогою джойстика роботу задньої осі. Джойстик також дасть можливість ефективніше долати і компенсувати бічний зсув на крутих схилах.

Fendt Rogator 300КОМПЛЕКТУЮЧІ З ЗАВОДУ

Відтепер аграрії можуть замовити більший асортимент додаткового обладнання безпосередньо з заводу в комплекті зі своєю машиною. Так, при замовленні нової техніки машина може комплектуватися запасним комплектом шин. Також в подальшому завод зможе поставляти 20 різних варіантів виконання сопел.

www.fendt.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram