30 Липня 2026
ELANTRO_1068x150

Як Астарта будує цифрову модель управління агровиробництвом

Астарта послідовно формує єдину ІТ-екосистему управління в агро. Її базовим елементом став модуль AgriChain Machinery. Цей інструмент дозволяє управляти технікою у реальному часі, посилюючи загальну ефективність операційного управління.

«Головна перевага AgriChain Machinery — у використанні цілісної системи управління замість низки окремих зовнішніх рішень. Ми об’єднали моніторинг польових робіт, техніки, операційну логістику в єдиний контур.

Інструмент адаптований під специфіку українського агровиробництва та працює без сторонніх сервісів-посередників. Це гарантує інтеграцію даних по виконанню виробничих бізнес-процесів в онлайн режимі», – зазначає Наталя Богачева, директорка AgriChain, in-house IT-компанії Астарти.

Функціональні можливості AgriChain Machinery охоплюють весь виробничий ланцюжок:

  • моніторинг парку техніки: безперервний контроль руху, стоянок і пробігів;
  • операційна логістика: повний контроль вивозу врожаю за маршрутом від поля до елеватора з відстеженням дозволених точок зупинок, що зменшує ризики втрат продукції;
  • обрахунок робіт у реальному часі: мінімальний часовий проміжок між подією в полі та розрахунком виконаних робіт дозволяє бачити деталізовані погодинні наробітки техніки.

«Завдяки AgriChain Machinery ми трансформуємо операційне управління в гнучку цифрову модель, яка забезпечує якісний аналіз виробничих процесів. Це дає можливість приймати точні та обґрунтовані рішення в режимі реального часу та закладає довгострокову економічну та управлінську ефективність агровиробництва», – зазначив Василь Чмелюк, операційний директор Астарти.

AgriChain – in-house IT-компанія Астарти, яка з 2018 року створює цифрові рішення для управління агробізнесом.

Сьогодні її портфоліо налічує 11 IT-продуктів для управління операційною діяльністю, земельним банком, складами, станом посівів та іншими бізнес-процесами. Частина цих рішень уже доступна і для зовнішнього ринку.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

В Agricom Group почали збирати безглютеновий овес

Чернігівський кластер Agricom Group розпочав збір урожаю....

Amazone оновила комбінований розкидач ZG-TX

Компанія Amazone модернізувала комбінований розкидач ZG-TX, оснастивши...

Спека та опади сприяли поширенню хвороб зернових культур

Упродовж попереднього тижня на більшій частині території...

Погода

Kyiv
чисте небо
21 ° C
21.5 °
21 °
67 %
2.4kmh
1 %
Чт
20 °
Пт
30 °
Сб
34 °
Нд
36 °
Пн
38 °