16 Травня 2022

Як оптимізувати витрати на вирощування сільгоспкультур, дізнайтеся на форумі «День Агронома»

На Всеукраїнському практичному форумі «День Агронома», що відбудеться 24-25 лютого у Вінниці, ви дізнаєтесь, як оптимізувати витрати на вирощування сільгоспкультур і водночас підвищити ефективність виробництва.

Про свій досвід збереження рентабельності в умовах істотного подорожчання собівартості виробництва розповідатимуть успішні практики агробізнесу.

Йтиметься, зокрема, про вплив систем обробітку ґрунту на оптимізацію витрат виробництва, нюанси обробітку ґрунту в зоні ризикованого землеробства тощо. Фахівці галузі поділяться також досвідом, як ефективно господарювати в умовах кліматичних змін і одночасно дбати про здоров’я ґрунту.

За підрахунками IFC, за останні 20 років українські фермери втратили близько $2 млрд, або 12% від річного ВВП в сільському господарстві через кліматичні зміни.

«Різні погодні катаклізми, спричинені в тому числі кліматичними змінами, виникатимуть і надалі. Тож нам треба вчитися їм протистояти. Один зі способів – перехід на технологію no-till», – зазначає Володимир Нехай (проєкт МФК «Розвиток фінансування кліматично-оптимізованого сільського господарства, IFC), який виступатиме з доповіддю «Кліматично-орієнтоване сільське господарство – збереження коштів, урожаю та ґрунтів».

Зареєструвавшись на Всеукраїнський практичний форум «День Агронома», який організовує журнал The Ukrainian Farmer, ви дізнаєтеся про практичний досвід підвищення продуктивності поля в умовах кліматичних змін.

Інформаційний партнер заходу – журнал «Агроном»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
18.1 ° C
18.7 °
18.1 °
34 %
4.9kmh
92 %
Пн
17 °
Вт
17 °
Ср
13 °
Чт
18 °
Пт
22 °