Як перетворити дані про своє поле на корисні поради за допомогою Climate Field View

229
CLIMATE FIELD VIEW

Climate FieldView™ — це платформа для сталого підвищення врожаю, яка надає аграріям доступ до ключових технологій на основі аналізу даних.

Цифрова сільськогосподарська платформа Climate FieldView™ вже понад рік широко використовується в Україні. Завдяки інноваційним цифровим аналітичним інструментам аграрії з України можуть зібрати розрізнені дані на одній платформі, а також отримати цінні знання та навички, що допомагають використовувати кожен гектар землі максимально ефективно.

«Революційні цифрові технології допомагають аграріям України краще розуміти власні ресурси. Прості у використанні інструменти підвищують ефективність діяльності за рахунок отриманих даних, — зазначив Юрій Коваленко, керівник відділу з розвитку бізнесу Climate Corporation в Україні. – Українські аграрії побачили неабияку цінність платформи Climate FieldView. Вони можуть не лише ділитись власними даними, а й безперешкодно збирати інформацію, швидко візуалізувати й отримувати індивідуальні аналітичні звіти. Це допомагає оптимізувати агрономічні методи та ухвалювати важливі управлінські рішення, які впливають на стабільність сільськогосподарського виробництва».

Платформа Climate FieldView™ пройшла польові випробування на полях в Україні, Німеччині та Франції, починаючи з листопада 2017 року. Сьогодні аграрії України більш ніж на 1,5 млн гектарів збирають та візуалізують дані в кабінах тракторів, обприскувачів та комбайнів. З 2018 року цифрова платформа доступна ще в 15 країнах Європи.

«Мене дійсно здивувало те, наскільки тут все зручно та інтуїтивно зрозуміло. Маючи на телефоні додаток Fieldview, я швидко отримую доступ до дуже широкого обсягу даних, починаючи з карт урожаю, інформації про збирання, карт вегетації – все це готово і завжди під рукою, – розповідає Мортен Альбертсен з ТОВ «Гудвеллі Україна». – Точне землеробство вимагає швидкого аналізу окремих ділянок на полі, та доступу до цінних агрономічних даних для забезпечення майстерності у щоденній роботі. Fieldview, на мою думку, є відмінною платформою саме для цього».

ПЛАТФОРМА CLIMATE FIELD VIEW™ В УКРАЇНІ

Доступ до даних. Аграрії можуть збирати, зберігати та візуалізувати дані з полів на одній простій цифровій платформі за допомогою пристрою Climate FieldView™ Drive, який легко переносить отримані дані безпосередньо до облікового запису Climate FieldView™ користувача. Це допомагає аграріям легко збирати дані з поля для агрономічних цілей протягом усього сезону. На сьогодні пристрій FieldView Drive сумісний з багатьма типами обладнання, зокрема з сівалками, обприскувачами та комбайнами AGCO, моніторами компанії Precision Planting LLC. Є можливість міжхмарного підключення до інших систем сільськогосподарського програмного забезпечення, таких як Центр управління John Deere (John Deere Operations Center), а також за допомогою ручного завантаження файлів.

Інструменти аналізу врожаю. Завдяки інструментам аналізу ефективності аграрії можуть бачити, що спрацювало, а що ні, на рівні поля або місцевості, і застосувати ці аналітичні дані, щоб краще зрозуміти змінність польових умов, швидко і легко порівнюючи цифрові мапи полів.

Написання сценаріїв сівби та родючості. Аграрії мають змогу управляти своїми даними для оптимізації врожайності у кожній частині поля за допомогою ручних інструментів написання сценаріїв сівби та родючості. Ці інструменти дозволяють аграріям легко створювати детальні плани сівби для своїх полів, щоб розробляти спеціальні рекомендації, які відповідають їхнім унікальним цілям, й одночасно заощаджувати час та підвищувати врожайність. До того ж, компанія Climate Corporation пропонує ручний інструмент створення електронних карт родючості ґрунтів, що дає змогу оптимізувати процес внесення добрив та вапнякових матеріалів, відповідно до потреб кожного поля.

Покращені зображення стану поля. Завдяки частим високоякісним супутниковим знімкам аграрії можуть миттєво візуалізувати та аналізувати врожайність, завчасно визначати проблеми, а також вживати заходи для захисту врожаю. Запатентована компанією Climate Corporation технологія зйомки системно пересилає якісне зображення. Фотографії мають високу роздільну, здатність, що забезпечує кращу видимість деталей. Крім того, аналіз декількох знімків дозволяє отримати дані про вегетативний стан рослин.

Також покращена ідентифікація хмар. Аграрії можуть встановити географічні точки пошуку на зображенні поля та повернутися до них згодом, щоб отримати більш детальний опис, або поділитися даними з агрономами.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram