08 Серпня 2022

150 років Pöttinger. Історія успіху

Австрійська сімейна компанія Pöttinger святкує видатний ювілей у 2021 році. 150-річну історію успіху відзначають під гаслом «Шануй минуле – будь майбутнім». Міжнародний успішний виробник сільськогосподарської техніки створений на основі малого ремісничого бізнесу у м. Гріскірхен (Австрія).

1871 року годинники були налаштовані на успіх

Все почалося з народного фестивалю: винахідливий годинникар Франц Пьотінгер був дуже новаторським та орієнтованим на майбутнє ще в 19 столітті. Він вважав, що точність годинникового механізму також мала працювати в машинах, які повинні були полегшити важку роботу аграріїв.

Це була пора зародження січкарні. За це він отримав срібну призову медаль на народному фестивалі в м. Лінц (Австрія) у 1871 році. З цією нагородою було засновано компанію 150 років тому. З цього моменту Пьотінгер працює у сфері сільськогосподарського машинобудування.

Засновники Франц Пьотінгер з Гаттін Юліана
Засновники Франц Пьотінгер з Гаттін Юліана

Окрім січкарні, виготовляли також фруктові млини та преси, силосні та кормові подрібнювачі, щепорізи та картоплезбиральні машини.

У 1950-х роках до найбільш продаваних машин відносився навантажувач для сіна, соломи, трави та листя буряків.

Кілька років потому в механізації роботи на схилах, компанія здійснила революцію машинами для заготівлі сіна. Це відкрило шлях до кормозаготівельної лінійки техніки.

Граблі для сіна з машиною потужністю 1 к.с.
Граблі для сіна з машиною потужністю 1 к.с.

Підбір сіна – як дитяча гра з навантажувачем для сіна
Підбір сіна – як дитяча гра з навантажувачем для сіна

Постійні подальші розробки відповідали за те, що навантажувач сіна став попередником причепа-підбирача. З тих пір Пьотінгер є лідером світового ринку в цьому сегменті.

З придбанням Баварського заводу плугів (Німеччина) у 1975 році, спеціаліст із заготівлі кормів розпочав займатися напрямком з обробітку ґрунту: ротаційні борони, культиватори та плуги стали частиною стандартного асортименту. Третьою опорою стала технологія посіву. В даному напрямку успішний період розпочався в 2001 р. з купівлею заводу Rabe у м. Бернбург (Німеччина).

Прапори ПЬОТІНГЕР майорять на міжнародних аренах

Після перших представлень на виставках в Австрії та сусідніх країнах міжнародний тріумф розпочався в 1999 році зі створенням першого дочірнього підприємства у Франції. Ще у 14 країнах Європи, заокенських країнах та країнах Азії створюються офіційні представництва, в т.ч. 2007 року – в Україні, дочірня компанія у Польщі 2020 року – останнє досягнення на сьогодні.

150 років успішніше з PÖTTINGER
Керівництво компанії

Шануй минуле – будь майбутнім

Пьотінгер завжди мав міцні зв’язки з аграрними підприємствами. Зокрема, останні події показали, наскільки важливо для кожного мати достатнє та якісне забезпечення продуктами харчування.

«У PÖTTINGER ми працюємо задля успіху наших клієнтів вже більше 150 років. Як сімейна компанія, PÖTTINGER дуже серйозно ставиться до своєї відповідальності перед майбутніми поколіннями та навколишнім середовищем. Наша робота – розробити техніку, яка дозволить працювати в сільському господарству з усіма його аспектами в майбутньому», – сказав Грегор Дітахмайер, представник керівництва, коментуючи стратегію компанії на майбутнє.

JUMBO 7220 COMBILINE, флагман
JUMBO 7220 COMBILINE, флагман

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
22.1 ° C
23.1 °
21.5 °
83 %
0.5kmh
77 %
Пн
25 °
Вт
24 °
Ср
22 °
Чт
30 °
Пт
32 °