19 Січня 2022

Аграрії з 19 областей розповіли, які продукти застосовуватимуть на полях наступного сезону

У Києві відбулася зустріч аграріїв-учасників «Клубу новаторів». Підприємці поділилися досвідом застосування продуктів BASF і отримали рекомендації експертів компанії щодо їхнього подальшого використання.

«Україна має великий та важливий для всього світу аграрний ринок. А також велику кількість успішних аграріїв, які щороку збільшують свої досягнення у вирощуванні сільськогосподарських культур. Компанія BASF дуже пишається тим, що має саме таких аграріїв у складі Клубу новаторів», — сказав на зустрічі Клубу Матіас Хорш, директор з маркетингу департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

«Клуб новаторів агробізнесу» – це платформа, де прогресивні та досвідчені агровиробники мають можливість обмінятися досвідом, ознайомитися з новими технологіями та продуктами. А ще – обговорити їхнє ефективне застосування для розвитку бізнесу.

«Ті напрацювання, які є всередині компанії, розходяться до наших підприємств як до новаторів аграрного ринку. На сьогодні в мене в улюбленцях – Альтерно®, Пріаксор®», — зазначив Євген Коростельов, агроном ТОВ «Преображенське».

До клубу входять 27 аграріїв із 19 областей України, які представляють сучасні потужні господарства України, що успішно впроваджують інновації та новітні технології у своїй діяльності.

Учасники клубу отримують змогу тестувати нові препарати компанії на своїх полях. Завдяки їм всі аграрії України отримають чесну та перевірену інформацію про те, які результати забезпечила інноваційна продукція компанії BASF на полях.

«Тут, у Клубі новаторів, часом нам навіть нагадують про деякі моменти, які ми вивчали – хто в інституті, хто в академії. За це теж надзвичайно вдячні експертам компанії BASF.

На всіх полях з кукурудзою цьогоріч використовували Стеллар® Плюс. Правда, на різних локаціях у різних нормах, бо були дуже несприятливі погодні умови. Для фунгіцидного обробітку усіх культур, які ми вирощуємо (а це – озима пшениця, озимий ріпак, кукурудза і соняшник), у пріоритеті – препарати BASF», — додав Микола Тімош, агроном по захисту рослин ТОВ «Ситний двір».

«Тут представлені добре відомі на ринку продукти, які порівнюють з іншими топовими продуктами на ринку. Є спостереження по різних регіонах України, по кліматичних зонах, погодних умовах, рівню забур’яненості. Це все дозволяє більш оперативно, більш точно приймати зважені рішення на власному полі.

У себе на пшениці застосовуємо Капало®, користуємося новим продуктом Корум® на сої, на соняшнику – Архітект®», — наголосив Сергій Юр’єв, головний агроном ТОВ «Ічнянське».

Наступного року учасники клубу продовжать застосовувати на своїх полях такі препарати BASF:

  • морфорегулятор-фунгіцид Архітект® ;
  • гербіциди Пульсар® Флекс і Акріс® на соняшник;
  • фунгіциди Пріаксор® і Адексар® СЕ Плюс;
  • регулятор Медакс® Топ та протруйник Систіва® на зернові;
  • гербіциди Корум® на сою та Стеллар® Плюс на кукурудзу;
  • Карамба® Турбо, Піктор® і Нопасаран® на ріпак.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
-1.4 ° C
-0.7 °
-1.9 °
74 %
4kmh
75 %
Ср
-2 °
Чт
1 °
Пт
-2 °
Сб
-2 °
Нд
-5 °