05 Грудня 2021

ALFA Smart Agro пропонує нову програму кредитування аграріїв

Компанія ALFA Smart Agro та ОТП Банк підписали угоду про співпрацю, в рамках якої агровиробники отримали можливість купувати засоби захисту рослин та мікродобрива в кредит за акційними відсотковими ставками від 12% річних.

Угода про співпрацю була підписана 10 листопада. Програма кредитування клієнтів ALFA Smart Agro вже діє у відділеннях ОТП Банку.

Головні переваги проекту:

  • рішення про виділення кредиту приймається протягом 1 дня;
  • сума кредитування – до 8 млн гривень;
  • від клієнтів ALFA Smart Agro вимагається мінімальний пакет документів.

«Для нас надзвичайно важливо, що дана програма охоплює широке коло агровиробників – від фермерів до великих компаній. Зокрема, її учасником може стати кожен, хто обробляє понад 500 га землі. Ще однією перевагою є те, що так звана «тверда» застава, як то нерухомість, не потрібна. Заставою можуть виступати майбутній врожай, активи компанії або аграрна розписка. Ми запрошуємо наших клієнтів скористатися цією програмою, адже вона дає можливість швидко оформити кредит і придбати за вигідними акційними ставками продукцію ALFA Smart Agro, яка відзначається найвищою якістю», – коментує Андрій Буряк, фінансовий директор ALFA Smart Agro.

«Співпраця з ОТП Банком повністю відповідає концепції розумних рішень, яку сповідує ALFA Smart Agro. Наша продукція допомагає аграріям оптимізувати витрати і одночасно підвищувати врожайність. Отримавши додатковий кредитний інструмент, сільгоспвиробники стають більш ефективними за рахунок фінансових рішень. Вони не просто купують засоби захисту рослин чи мікродобрива на вигідних умовах – вони інвестують у майбутній врожай, а отже стають більш конкурентоздатними», – зазначає Андрій Іщук, директор з продажів ALFA Smart Agro.

Компанія ALFA Smart Agro та ОТП Банк співпрацюють в рамках проекту «Агро Фабрика», який реалізується спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Його мета – спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів.

ALFA Smart Agro

ALFA Smart Agro_Logo     OTP_Logo

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
-3.2 ° C
-2.4 °
-5.1 °
82 %
0.9kmh
99 %
Нд
1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
2 °
Чт
3 °