06 Грудня 2021

Arysta LifeScience та DuPont будуть глобально співпрацювати в галузі захисту насіння

Platform Specialty Products (NYSE: PAH), до складу якої входить Arysta LifeScience,  нещодавно виступила з ініціативою, щодо довгострокової стратегічної співпраці з DuPont на глобальному рівні.

Arysta LifeScience буде поставляти DuPont Crop Protection, що є бізнес-підрозділом DowDuPont Agriculture Division, інноваційну фунгіцидну технологію, що ґрунтується на препаратах для протруювання насіння кукурудзи і сої.

Одночасно DuPont набуває права з реєстрації, розробки та комерціалізації протруйників насіння на основі технології  Arysta LifeScience через власні насіннєві бренди іншим насіннєвим компаніям та через мережу сільськогосподарської роздрібної торгівлі у всьому світі.

Обидві компанії мають намір поширити співпрацю на розробку додаткових продуктів для інших культур.

DuPont має наміри розробляти, реєструвати, створювати та просувати власні комбінації продуктів на основі цієї фунгіцидної технології. Очікується, що ці нові препарати будуть містити системний фунгіцид, який контролюватиме як хвороби, що передаються через ґрунт, так і через насіння, зокрема патогени роду Fusarium, Rhizoctonia, летючу та пухирчасту сажку, а також кореневі гнилі.

«Фунгіцидна технологія Arysta LifeScience для обробки насіння є результатом довготривалих наукових зусиль щодо розробки формуляції, дослідження біології та застосування. Ми раді співпрацювати з DuPont у розробці нових рішень з обробки насіння”, – сказала Паула Пінто, віце-президент з Керівництва глобальним портфоліо Arysta LifeScience.

“Це довгострокове партнерство підтримує нашу стратегію співпраці, яка принесе найкращі технології у наше портфоліо на користь виробникам. Ми вважаємо, що обробка насіння фунгіцидними протруйниками стала важливим інструментом для контролю хвороб на таких культурах, як кукурудза та соя, і ми очікуємо, що ця угода дасть нам можливість створити та запропонувати виробникам ще ефективніші рішення щодо протруювання насіння”, – відмітив Мік Мессман, директор – Global Seed Applied Technologies, DuPont.

Arysta LifeScience

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
легкий сніг
-1 ° C
-0.7 °
-2.4 °
92 %
0.5kmh
90 %
Пн
3 °
Вт
4 °
Ср
1 °
Чт
3 °
Пт
5 °