22 Травня 2022

«Байєр» запрошує українських дослідників взяти участь у новій програмі Testing4Ag

Компанія «Байєр» оголосила про запуск Testing4Ag. Це – нова програма, яка дозволяє вченим-дослідникам з усього світу надавати компанії «Байєр» нові хімічні речовини для тестування. Мета – виявити потенційно нові способи боротьби з грибковими захворюваннями, комахами-шкідниками й бур’янами.

Testing4Ag є частиною партнерського підходу «Байєр» до розвитку та інновацій Open4Ag. Вона спрямована на розробку новітнього покоління засобів захисту рослин, які безпечно й стійко задовольняють мінливі потреби виробників.

«Компанія «Байєр» є лідером в області сільськогосподарських досліджень і розробок. Ми прагнемо створити майбутнє сільського господарства, пропонуючи інноваційні та стійкі рішення щодо розв’язання проблем, з якими фермери стикаються сьогодні та зіткнуться завтра, – заявив Боб Райтер, керівник відділу досліджень і розробок підрозділу Crop Science компанії «Байєр». – Testing4Ag об’єднає перетворюючі ідеї дослідників-першопрохідців зі знаннями, експертними думками та ресурсами «Байєр». І це без переходу прав на інтелектуальну власність від учасників до компанії».

Testing4Ag здійснюється в партнерстві з Halo і допоможе вченим дізнатися більше про власні з’єднання, завдяки тестуванню і прозорим результатам. Представлені сполуки будуть оцінювати за допомогою сучасних біологічних випробувань проти широкого спектра патогенів рослин, видів бур’янів, комах-шкідників та нематод та/або переносників.

Результати тестування будуть передані безпосередньо учасникам. Ті зможуть вільно використовувати їх у подальших дослідженнях. В рамках подальшого прагнення до відкритих інновацій дослідники та їх установи збережуть всі права на потенційну інтелектуальну власність, створену в рамках програми Testing4Ag.

«Testing4Ag — амбітна програма. Тому, що розробка засобів захисту рослин, які допоможуть фермерам нагодувати світ в умовах зміни клімату при подальшому зниженні впливу сільського господарства на навколишнє середовище, вже є амбітною метою, – прокоментував Рейчел Рама, керівник відділу малих молекул підрозділу Crop Science компанії «Байєр». – Окремі дослідники, університети, навіть невеликі стартапи можуть допомогти доповнити наше розуміння рішень найбільш важливих проблем, що стоять перед сільським господарством сьогодні. Ми запрошуємо їх взяти участь у Testing4Ag».

Щоб дізнатися більше про Testing4Ag або подати матеріал на розгляд, відвідайте www.Testing4Ag.com. Матеріали повинні бути отримані до 31 березня 2022 року, щоб бути прийнятими до розгляду.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна...

В Україні створили проєкт, де приймають заявки на розмінування полів

Після звільнення Чернігівської та Київської областей почалося...

Погода

Kyiv
хмарно
10.7 ° C
11 °
9.8 °
89 %
0.5kmh
100 %
Нд
10 °
Пн
16 °
Вт
19 °
Ср
22 °
Чт
20 °