18 Травня 2022

BASF інвестує у створення унікальних гербіцидів, які мають здолати резистентність бур`янів

BASF Venture Capital GmbH (BVC) та Orbia Ventures виділять кошти ізраїльській компанії FortePhest на розробку нових гербіцидів з унікальним механізмом впливу на стійкі до застосування хімічних засобів захисту рослин бур’яни.

Нова технологія, розроблена FortePhest, спрямована на вирішення одного з найважливіших завдань, що стоять перед захистом рослин. Це – створення інноваційних засобів захисту рослин, що підвищують урожайність сільськогосподарських культур та відповідають вимогам сталого розвитку.

FortePhest є піонером у розробці кількох класів гербіцидів з новим механізмом дії, що пригнічує зростання бур’янів без шкоди для кукурудзи, пшениці та інших культур.

Компанія розробляє гербіциди, які порушують гомеостаз вільних амінокислот у рослинних клітинах та вибірково впливають на меристеми бур’янів, зупиняючи розвиток пагонів та коріння.

«На тлі підвищення стійкості бур’янів до гербіцидів промисловість вже багато років веде інтенсивний пошук нових механізмів дії. Тепер FortePhest вдалося розробити нові високоселективні гербіциди на основі нещодавно відкритого механізму дії.

Такі розробки позитивно вплинуть на навколишнє середовище внаслідок скорочення кількості хімікатів, що застосовуються на полях. Це буде революція в галузі», – вважає Шай Альбаранес, віцепрезидент з інновацій та підприємств Orbia Ventures.

basf.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

На Хмельниччині висіяли колекцію світового генофонду гречки

Понад 250 зразків колекції світового генофонду гречки...

Окупанти знищили єдиний в Україні генетичний банк рослин

Російські солдати повністю знищили єдиний в Україні...

Цього року в Україні очікують хороший урожай суниці

Тепла погода та відсутність заморозків на початку...

Погода

Kyiv
сильний дощ
8 ° C
8.2 °
7.6 °
90 %
0.9kmh
100 %
Ср
13 °
Чт
19 °
Пт
20 °
Сб
22 °
Нд
13 °