01 Липня 2022

Бренд Pioneer® святкує 95 років лідерства в індустрії

Протягом 95 років бренд Pioneer® розвиває сільськогосподарську галузь. Історія, яка почалася з ідеї створення гібриду кукурудзи в 1926 році, втілилася в бренд зі світовим визнанням, яким сьогодні володіє компанія Corteva Agriscience – глобальна публічна компанія, сфокусована виключно на сільському господарстві і надає фермерам унікальні інноваційні рішення.

Pioneer був однією з перших насіннєвих компаній, яка почала виробляти гібриди передової генетики, і до цього дня глобальний бренд Pioneer® залишається одним з найуспішніших і відомих брендів індустрії, тепер уже в портфелі компанії Corteva Agriscience.

Бренд Pioneer® святкує 95 років лідерства в індустрії«Продукти і сервіси бренду Pioneer® надають фермерам найінноваційніші рішення на ринку для максимізації урожайності та вирощування ними культур, необхідних для забезпечення зростаючого населення планети продуктами харчування, – прокоментував Джим Коллінз, головний виконавчий директор компанії Corteva Agriscience. – Уже 95 років ми надаємо підтримку фермерам, інвестуємо в громади і розвиваємо практики сталого землеробства. І ми продовжуємо нашу справу для майбутніх поколінь».

Батьківщиною бренду Pioneer® є Середній Захід США, але зараз він відомий в світових масштабах. Українські сільгоспвиробники познайомилися з брендом Pioneer® в 60-их роках ХХ століття після візиту Микити Хрущова в американський штат Айова. Перший секретар ЦК КПРС повернувся в СРСР з чітким баченням подальшого розвитку сільського господарства і гібридами кукурудзи Pioneer®, які придбав у Росуелла Гарста, ексклюзивного американського дистриб’ютора продукції Pioneer® і прогресивного в той час фермера.

Завдяки цій історичній події в 1970-х роках Радянський Союз почав купувати у компанії Pioneer інбредні лінії кукурудзи, які використовувалися в селекційних програмах радянських науково-дослідних інститутів рослинництва.

Сьогодні насіння бренду Pioneer® в Україні виробляється на заводі в с. Стасі Полтавської обл., в який з 2013 року компанія інвестувала більше 56 млн доларів США.

З минулого сезону компанія Corteva Agriscience впровадила революційний підхід на українському ринку і почала продавати насіння бренду Pioneer® напряму сільгоспвиробникам з метою надання їм якісного сервісу, починаючи з вибору гібриду до його постачання та подальшого агрономічного супроводу. Наразі в Україні передову генетику бренду Pioneer® обирають понад 3300 господарств.

Бренд Pioneer® святкує 95 років лідерства в індустрії«Pioneer® допоміг сформувати сільське господарство таким, яким ми знаємо його зараз, і це стосується не лише сільського господарства США, але і світової індустрії в цілому, – заявив Віталій Коверник, комерційний директор Corteva Agriscience в Україні. – Pioneer® вже більше 60 років відомий на українському ринку, як один з визнаних лідерів-виробників якісного насіннєвого матеріалу, також надає інструменти і сервіси, необхідні фермерам на шляху до досягнення успіху».

Уже майже століття Pioneer® тримає фокус на сталий розвиток інновацій, щоб результати клієнтів виражалися в підвищенні продуктивності, застосуванні більш стійких практик землеробства і впровадженні поліпшень там, де раніше це здавалося неможливим.

З унікальними селекційними досягненнями і практиками, які історично довели свою результативність, Pioneer® зарекомендував себе як один з найуспішніших і відомих брендів в сільському господарстві.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Науковці вивели сорт пшениці, надстійкої до хвороб

Група доктора Хана Фангпу з Інституту генетики...

В Україні знову змінилися закупівельні ціни на сою та ріпак

Котирування на ріпак та сою кілька тижнів...

Експорт української агропродукції залізницею під загрозою

За словами Марії Дідух, директора ГС «Всеукраїнський аграрний...

Погода

Kyiv
чисте небо
30.4 ° C
30.4 °
30.4 °
51 %
0.5kmh
0 %
Пт
30 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °