24 Жовтня 2021

Claas розширює можливості системи CEMOS для тракторів

У 2020 році компанія Claas представила допоміжну систему CEMOS для тракторів Arion і Axion. Тепер її можливості розширені.

Нагадаємо, система Claas CEMOS вже багато років доступна для роботи з комбайнами, а з 2020 року вона доступна і для тракторів.

У грудні 2020 року CEMOS отримала сертифікат DLG, який підтверджує збільшення продуктивності до 16,3% при економії палива до 16,8% на обробітку грунту. Завдяки цій системі трактор Claas Axion 960 також отримав престижний титул Sustainable TOTY 2021.

Тепер з CEMOS можуть працювати і трактори модельного ряду Axion 900 Terra Trac. Вони стануть першими напівгусеничними машинами, оснащеними такою системою.

У компанії Claas підкреслюють, що завдяки цій системі Axion 900 Terra Trac став ще більш універсальним і дбайливим до грунту.

Крім того, тепер в систему додана нова функція, що дозволяє працювати з дисковими косарками. Система допомоги призначена для роботи з усіма марками навісних задніх і передніх косарок (включаючи комбінації).

Оператор вводить робочу ширину, а потім обирає культуру, метод укладання скошеного матеріалу і швидкість вала відбору потужності. Система CEMOS допомагає правильно підібрати і застосувати всі інші параметри.

agropravda.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
7.6 ° C
8.7 °
5.2 °
76 %
0.9kmh
75 %
Нд
7 °
Пн
8 °
Вт
11 °
Ср
11 °
Чт
14 °