21 Жовтня 2021

Corteva Agriscience оголошує загальноукраїнський конкурс врожайності

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує загальноукраїнський конкурс врожайності «PIONEER® LUMIMASTER 2021-2022», який триватиме до кінця 2022 року. 96 фермерів будуть визначені як переможці.

Учасниками конкурсу можуть бути аграрії, які придбали насіння гібридів кукурудзи та/або соняшнику Pioneer у сезоні 2021–2022 в обробці LumiGEN™ у кількості не менш як 20 посівних одиниць.

До 20 травня 2022 року вони мають подати заявку на участь у конкурсі згідно з формою на сайті, зробити фото із символікою Pioneer® та надіслати на адресу pioneer.lumimaster@gmail.com.

Після того, як  буде зібрано врожай гібридів Pioneer, учасникам потрібно заповнити акт збору врожаю та передати своєму торговому агенту Pioneer®  з 1 вересня до 1 грудня 2022 року включно.

Lumigen-Pioneer1Поле, яке бере участь у конкурсі, має бути не меншим за 20 га кукурудзи та 20 га соняшнику. На кожну ділянку під один гібрид учасник повинен зареєструвати окрему заявку. Від одного фермера може бути зареєстровано загалом дві заявки – окремо для соняшника та кукурудзи.

Конкурс проводиться у 24 областях України. За умовами буде визначено 48 переможців за найвищі показники врожайності кукурудзи та соняшнику. Та ще 48 випадкових переможців, які надіслали заявку на участь, будуть вибрані за допомогою генератору випадкових чисел. Після 31 грудня 2022 року результати конкурсу оголосять на сайті Corteva.

Переможці отримають від 5 до 25 посівних одиниць насіння кукурудзи або соняшнику бренду Pioneer®.

«Загальноукраїнський конкурс врожайності «PIONEER® LUMIMASTER 2021-2022» дозволяє взяти участь більшості аграріїв нашої країни та привертає їх увагу до насіння передової селекції, оброблене інноваційними препаратами, яке дає можливість отримати високий та якісний врожай, – переконаний Ігор Комнатний, керівник департаменту продажів насіння Pioneer® компанії Corteva Agriscience. – Кожен з нас має пишатися хорошими результатами українських фермерів, що означають кращу продовольчу безпеку та більш міцну економіку країни».

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

В Україні поступово зростають площі під бататом

Наразі площі під бататом або ж солодкою...

ALFA Smart Trading відновлює український експорт жита до Туреччини

Вперше за останні 12 років українське жито...

Селекціонери вивели морозостійкий сорт картоплі

Протягом декількох років група вчених із США...

Погода

Kyiv
чисте небо
16.1 ° C
16.5 °
15.5 °
51 %
0.5kmh
0 %
Чт
16 °
Пт
16 °
Сб
11 °
Нд
7 °
Пн
6 °