05 Липня 2022

Corteva Agriscience співпрацюватиме з іспанським виробником біопрепаратів

Corteva Agriscience та Dadelos Agrosolutions, S.L., філія Ajinomoto Co., Inc., оголосили про угоду щодо розробки, затвердження та комерціалізації біостимуляторів для фермерів по всьому світу.

Відома поєднанням широкого досвіду технологій біостимуляторів та способів їх дії, компанія Dadelos Agrosolutions розробляє технології, що забезпечують бажаний вплив на ефективність живлення рослин, їх обмін речовин та реакцію на стрес.

«Ця угода продовжує наше зобов’язання пропонувати фермерам біопрепарати для захисту рослин, включаючи повну лінійку біостимуляторних рішень, які продемонстрували ефективність та передбачуваність результатів, – сказав Раджан Гаджарія, виконавчий віце-президент бізнес-платформ Corteva Agriscience. – Наша угода з Dadelos Agrosolutions – ще один крок у демонстрації наших зусиль щодо розбудови нашого біологічного портфеля шляхом співпраці з провідними експертами у своїх галузях».

«Технології та рішення для рослинництва, які ми розробляємо протягом останніх 24 років, мають на меті допомогти галузі та фермерам виробляти більше продуктів харчування кращої якості, одночасно зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Наша місія є яскравим прикладом діяльності групи Ajinomoto зі створення спільної цінності (ASV), і філософії Ajinomoto щодо постійної участі в ініціативах для вирішення соціальних проблем за допомогою бізнесу», – сказав Норберт Понс, генеральний директор Dadelos Agrosolutions, S.L.

«Угода з Corteva Agriscience підтверджує інтерес наших співробітників та клієнтів до наших науково обґрунтованих рішень, нашу можливість впроваджувати інновації та наші постійні зусилля щодо постійного створення додаткової вартості для наших клієнтів у всьому світі», – додав він.

Нещодавно створене глобальне біологічне портфоліо Corteva призначене для розробки біостимуляторів, біоконтролю та феромонових продуктів із перевіреними, передбачуваними показниками, які працюють пліч-о-пліч зі звичайними рішеннями захисту рослин.

Ці варіанти допоможуть фермерам задовольнити мінливі ринкові очікування, зберігаючи при цьому продуктивність та здоров’я ґрунтів, і відповідають Цілям сталого розвитку 2030.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Чому цьогорічного падіння врожаю не уникнути

Україна завжди відігравала роль потужного та надійного...

Як правильно провести десикацію для якісних жнив

Війна внесла корективи не лише в посівну,...

Бор для формування високої врожайності культур

Сьогодні застосування позакореневих підживлень мікроелементами (B, Zn,...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
20.6 ° C
22 °
19.8 °
82 %
1.4kmh
34 %
Вт
32 °
Ср
32 °
Чт
23 °
Пт
27 °
Сб
30 °