Corteva Agriscience відкриває новий комплексний дослідницький центр

121
Corteva Szeged 1

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience повідомляє про об’єднання і розширення своїх можливостей в галузі дослідження насіння і засобів захисту рослин в комплексному дослідницькому центрі, розташованому в Сегеді, Угорщина. Центр служить хабом для співпраці членів наукової команди Corteva Agriscience для розробки новаторських і стійких сільськогосподарських рішень для фермерів Європи і всього світу.

Новий інтегрований центр в Сегеді із загальним обсягом інвестицій 1,9 млн доларів США, є одним з найбільших комплексних дослідницьких центрів з вивчення сільськогосподарських культур компанії Corteva в Європі. У новому офісі працюють 34 осіб, в тому числі вісім вчених, які займаються інноваціями в галузі насінництва та захисту рослин.

Команда селекціонерів, яка базується в Сегеді, відповідає за селекцію кукурудзи і соняшнику та розробку елітної гермоплазми Corteva. Команда розробляє гібриди з високим потенціалом врожайності і агрономічними властивостями, включаючи стійкість до теплового стресу, що є поширеним явищем в континентальній Європі. Попередня селекційна робота команди зробила внесок у створення багатьох продуктів, які формують ринок, в тому числі стійких до гербіцидів гібридів соняшнику ExpressSun® бренду Pioneer®, високоолеінового насіння соняшнику і лідируючої на ринку лінійки продуктів гібридів кукурудзи Optimum® AQUAmax® бренду Pioneer®. Можливості команди по формуванню набору характеристик батьківських форм і виробничі дослідження також підтримують роботу насіннєвого заводу, розташованого в сусідньому місті Сарваш.

Corteva Agriscience відкриває новий комплексний дослідницький центр з вивчення сільськогосподарських культур Команда інтегрованих польових наукових дослідників, яка базується в Сегеді, в рамках польових випробувань, зосереджена на розробці нових рішень по боротьбі з бур’янами, шкідниками та хворобами, а також на розробці технологій по обробці насіння і біологічних препаратів.

«Це дуже важлива віха в історії Corteva Agriscience, оскільки три значущих науково-дослідних підрозділи об’єднані для співпраці і розробки передових рішень для фермерів Угорщини та інших європейських країн. Завдяки цій інтеграції ми створюємо творче середовище для інновацій і підвищення операційної ефективності, використовуючи синергію трьох раніше окремих об’єктів. Відповідно до наших, недавно оголошених, Цілей сталого розвитку 2030, ми залишаємося прихильними нашому прагненню розробляти і впроваджувати інноваційні та стійкі сільськогосподарські рішення на благо наших клієнтів, споживачів і спільнот, які ми обслуговуємо, – повідомив Абелардо Де Ла Вега, керівник відділу селекційних технологій компанії Corteva Agriscience в Європі. – Ця робота також значить те, що кожна нова концепція продукту, яку розробляє Corteva Agriscience, перед випуском на ринок має пройти відповідність конкретним критеріям стійкості для фермерів і споживачів».

«Ми раді об’єднати знання і досвід наших вчених, які доповнюють одні одного, в рамках місії Corteva Agriscience пропонувати фермерам комплексні рішення, що допомагають максимізувати їх продуктивність», – додав Андреас Хубер, керівник відділу інтегрованих польових досліджень в регіоні EMEA компанії Corteva Agriscience.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram