26 Жовтня 2021

Corteva Agriscience зареєструвала в Україні інноваційний гербіцид для захисту рису Баксіга™

Corteva Agriscience повідомляє про державну реєстрацію в Україні нового гербіциду для захисту рису під торгівельною маркою Баксіга™ на основі молекули Rinskor™ active, яка здобула чисельні нагороди міжнародних конкурсів, в тому числі Green Chemistry Challenge Award та Crop Science Awards. Гербіциди з діючою молекулою Rinskor™ active демонструють відмінні результати в провідних країнах-виробниках рису – Італії, Туреччині, Австралії, США, Китаї тощо.

Баксіга™ позиціонується як новий двокомпонентний високоефективний післясходовий гербіцид для контролю широкого спектру бур’янів у посівах рису. Препарат забезпечує покращений контроль особливо злакових бур’янів (плоскухи звичайної, плоскухи рисової та великоплідної), контроль широкого спектру болотних (бульбоочерету, ситі та інших) та деяких суходольних видів бур’янів в період їх активного росту, проявляє швидкі симптоми дії та демонструє високий рівень безпечності для культурних рослин.

Препарат розроблено на основі інноваційної молекули Rinskor™ active та пеноксуламу. Rinskor™ active – діюча речовина флорпірауксифен-бензил, що разом із іншою молекулою компанії Arylex™ active, започаткували новий клас хімічних сполук – арілпіколінати, який в свою чергу входить до ауксинового механізму дії.

Сприятливий профіль Rinskor™ active відповідає сучасним вимогам екологічної безпечності. Rinskor™ active має низьку стійкість у водному середовищі та в грунті, сприяючи меншому токсикологічному та екотоксикологічному впливу. Препарати на основі цієї молекули мають невисокі норми використання, спеціально розроблені формуляціі та забезпечують високу окупність внаслідок застосування.

Rinskor™ active є яскравим прикладом того, яку значущу роль відіграють прогресивні інновації для сільського господарства світу. У 2018 році ця молекула була нагороджена почесною премією Green Chemistry Challenge Award Інституту зеленої хімії Американського хімічного товариства як продукт, який допомагає захистити здоров’я населення та навколишнє середовище.

Минулого року організація Agribusiness Intelligence нагородила Corteva Agriscience премією Crop Science Awards в номінації «Кращі наукові розробки», в тому числі за інновацію  Rinskor™ active.

Запуск Баксіга™ є продовженням розвитку гербіцидного портфелю для рису від компанії Corteva Agriscience, яка зареєструвала у 2019 році перший гербіцид з молекулою Rinskor™ active в основі – препарат Дівікстон™.

«Через свої агротехнологічні та екологічні переваги, Rinskor™ active є ключовим інструментом, який допомагає виробникам рису боротися зі стійкими бур’янами. Сільськогосподарські підприємства, що вирощують рис в Херсонській та Одеській областях, з неабияким інтересом сприйняли вихід на ринок гербіциду Дівікстон™ та на практиці оцінили переваги цього захисту і вже чекають від нас, як безумовного лідеру ринку в сегменті рисових гербіцидів, нових інновацій, виходу на ринок вже двокомпонентного гербіциду Баксіга™, – заявив Віталій Коверник, комерційний директор Corteva Agriscience. – Баксіга™ має ще кардинальніше покращити ефективність гербіцидної системи захисту рису. Наша регіональна команда має тісні відносини з виробниками, і ми впевнені, що з нашим новим портфелем гербіцидів для захисту рису допоможемо сільгоспвиробникам вирішувати проблеми будь-якої складності на рисових полях України. Завдяки виведенню інновацій ми сприяємо досягненню наших Цілей сталого розвитку 2030 та продовольчій безпеці, підтримуючи виробництво рису екологічно відповідальним шляхом на довгі роки».

Препаративна форма препарату сумісна із більшістю засобів захисту рослин, що використовуються у посівах рису. Період використання гербіциду Баксіга™ – від фази двох листків (BBCH 12) до фази другого вузла ВВСН 32. Використовується однократно. Гербіцид не має обмежень у сівозміні. Препарат пропонується на ринок у формі масляної дисперсіі з нормою використання 2,0 л/га.

Поставка та початок продажів гербіциду Баксіга™ заплановано на березень-квітень 2021 року. Задля уникнення підробок, Corteva Agriscience закликає фермерів та дистриб’юторів не купувати продукцію у неофіційних постачальників, адже це веде до негативних наслідків для фермерів, як у фінансових втратах, так і в екологічних ризиках використання несертифікованих та неперевірених гербіцидів. З переліком офіційних дистрибьюторів ЗЗР можна ознайомитися на сайті компанії.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Компанія «Сингента» запускає новий сезон аграрного реаліті-шоу на YouTube

20 жовтня на YouTube-каналі компанії «Сингента» стартував...

Компанія McConnel розробила автономний обприскувач

Компанія McConnel спільно з університетом Harper Adams...

Ціни на ріпак знову досягли рекордного рівня

Зростання вартості ріпаку відбулося через подорожчання нафти...

Погода

Kyiv
чисте небо
11 ° C
12.1 °
10 °
42 %
0.5kmh
0 %
Вт
10 °
Ср
11 °
Чт
14 °
Пт
13 °
Сб
15 °