22 Травня 2022

Corteva Agriscience звітує про потужні здобутки за 2021 рік та дає прогноз на 2022 рік

Компанія Corteva Agriscience представила фінансові результати за четвертий квартал та за 12 місяців, які закінчилися 31 грудня 2021 року.

ЗДОБУТКИ

Чисті продажі Corteva Agriscience за 2021 рік зросли на 10% у порівнянні з попереднім роком. Органічні продажі за той же період зросли на 9%. Чисті та органічні продажі у сегментах засобів захисту рослин та насіння зросли у всіх регіонах у порівнянні з 2020 роком.

«Чисті продажі засобів захисту рослин зросли на 12%, а органічні продажі зросли на 11% за повний рік з двозначним приростом продажів у Латинській Америці. Зростання обсягів обумовлене проникненням нових продуктів, включаючи гербіциди EnlistTM і ArylexTM та інсектицид IsoclastTM. Зростання цін свідчило про ефективне ціноутворення у всіх регіонах», — йдеться в повідомленні.

Також у компанії повідомляють, що чисті та органічні продажі насіння зросли на 8% у порівнянні з тим же періодом рік тому. Це – з помітним зростанням у Латинській та Північній Америці. Воно було обумовлене збільшенням посівних площ, зростанням частки та продовженням проникнення соєвих бобів Enlist E3TM3. Ціни глобально зросли на 4%. Це завдяки реалізації цінової стратегії, що продовжується, для збільшення цінності.

Прибуток за ЗПБО та прибуток на акцію (EPS) від безперервної діяльності склали $1,8 млрд та $2,4 за акцію у 2021 році відповідно. Сильна цінова політика та збільшення обсягів продажу в обох сегментах у всіх регіонах призвели до збільшення операційної EBITDA на 23% до $2,5 млрд у порівнянні з тим самим періодом минулого року. Операційний прибуток у розрахунку на акцію склав $2,1.

Corteva забезпечила грошовий потік від операцій у розмірі $2,7 млрд за період, що відображає як зростання прибутковості, так і поліпшення оборотного капіталу. Насамперед це внаслідок високих авансових платежів від клієнтів за сезон 2022 року.

ОЧІКУВАННЯ

Крім того, керівництво компанії надало рекомендації на 2022 рік. Компанія розраховує на чистий продаж у розмірі від $16,7 млрд до $17 млрд.

Операційна EBITDA очікується в межах від $2,8 млрд до $3 млрд. Це на 9-16% більше у порівнянні з попереднім роком. Операційний прибуток у розрахунку на акцію у 2022 році очікується в межах від $2,3 до $2,5 за акцію.

«Я задоволений загальними показниками Corteva у 2021 році. На тлі сильних аграрних ринків та споживчого попиту наші команди досягли відмінних результатів у сфері впровадження технологій, обслуговування клієнтів та фінансових результатів. Ці результати підтверджують наше інноваційне портфоліо, сильні позиції на ринку та ефективність наших більш ніж 20 тис. співробітників у всьому світі.

Основні глобальні показники сільського господарства у 2022 році залишаються сильними. Ми очікуємо, що попит у галузі залишиться стійким, попри інші глобальні виклики. Ми розраховуємо забезпечити постійне зростання шляхом вдосконалення наших передових технологій. При цьому приділяючи особливу увагу нашій операційній діяльності.

Ми, як і раніше, віддані стратегії дисциплінованого використання капіталу, яка включає інвестиції в майбутнє зростання і повернення грошових коштів акціонерам у вигляді дивідендів і викупу акцій», — заявив Чак Магро, головний виконавчий директор Corteva Agriscience.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна...

В Україні створили проєкт, де приймають заявки на розмінування полів

Після звільнення Чернігівської та Київської областей почалося...

Погода

Kyiv
хмарно
10.7 ° C
11 °
9.8 °
89 %
0.5kmh
100 %
Нд
10 °
Пн
16 °
Вт
19 °
Ср
22 °
Чт
20 °