05 Липня 2022

Corteva Agriscience відзвітувала про зростання продажів у першому кварталі 2021 року

Компанія Corteva представила фінансові результати за три місяці, що закінчились 31 березня 2021 р.

Corteva Agriscience звітує результати першого кварталу 2021 року

Основні події І кварталу 2021 року

Постійне виведення нових продуктів, у поєднанні зі сприятливими основними ринковими факторами, в цілому сприяли зростанню обсягів та цін у всьому світі.

У першому кварталі 2021 року чисті продажі та органічні продажі збільшились на 6%, порівняно з попереднім роком. Компанія звітує про прибутки у більшості регіонів, позитивну динаміку очолює двозначне зростання у Латинській Америці.

Продаж нових та диференційованих продуктів сприяв зростанню обсягів та цін у напрямку засобів захисту рослин. Чисті продажі та органічні продажі зросли на 12%, причому двозначне зростання відбулося у кожному регіоні.

Продаж нових продуктів у напрямку засобів захисту рослин збільшився на понад 120 млн дол. США, порівняно з попереднім роком.

Чисті продажі насіння зросли на 2%, а органічні продажі – на 3% у річному обчисленні, що зумовлено продовженням проникнення нових продуктів та зростанням місцевих цін, що більш, ніж компенсувало вплив сезонних термінів постачання насіння в Північній Америці.

Прибуток за ЗПБО та прибуток на акцію (EPS) від безперервної діяльності становили 613 млн дол. США та 0,81 дол. США за акцію за перший квартал 2021 р. відповідно.

Стабільне зростання цін та збільшення обсягів, що в сукупності перевищило зростання витрат, призвело до збільшення операційної EBITDA на 14% до 904 млн дол. США проти того ж кварталу минулого року.

У першому кварталі відбулось збільшення ринкових витрат компанії, включаючи витрати на фрахт та логістику, а також на сировину. Ці виклики були частково компенсовані постійним виконанням компанією своїх програм підвищення продуктивності.

Загальні витрати на збут у відсотках до продажів покращились приблизно на 160 базисних пунктів.

Керівництво збільшило орієнтовні показники чистого обсягу продажів у 2021 році до діапазону від 14,6 до 14,8 млрд дол. США і підтвердило орієнтовану операційну EBITDA за весь 2021 рік в межах 2,4 млрд дол. США та 2,5 млрд дол. США.

Corteva Agriscience звітує результати першого кварталу 2021 року

Прискорення повернення капіталу акціонерам

Протягом першого кварталу компанія повернула акціонерам приблизно 450 млн дол. США у вигляді дивідендів та викупу акцій. Corteva продовжує прискореними темпами завершувати свою санкціоновану програму викупу акцій у 2021 році, причому більшість із них планується викупити в першій половині року.

Зміцнення позицій у високодохідному ринковому секторі біологічних препаратів

У першому кварталі компанія вжила заходів щодо зміцнення свого доступу та позицій у високомаржинальному ринковому секторі біологічних препаратів – і оголосила три нові угоди про співпрацю за цей період.

Завдяки цьому розширеному доступу до технологій компанія прагне ще більше прискорити темпи інновацій Corteva та зміцнити існуючі лідерські позиції у цьому високовартістному секторі для задоволення зростаючого ринкового попиту на продукти з натуральним походженням.

Разом із різноманітним та збалансованим портфелем нових та диференційованих технологій захисту рослин, таких як обмежені в пропозиції інсектициди Qalcova™ та Jemvelva™, а також фунгіцид Inatreq™, очікується, що ці угоди забезпечать додаткове портфоліо стійких рішень, щоб допомоги фермерам вирішувати актуальні проблеми захисту рослин.

Підсумки сегменту засобів захисту рослин

Чисті продажі засобів захисту рослин в першому кварталі 2021 року склали 1,7 млрд дол. США, що на 12% більше порівняно з 1,5 млрд дол. США у першому кварталі 2020 р. Приріст зумовлений збільшенням обсягів та цін на 6% та сприятливим впливом валюти на 1%, що було частково знівельоване впливом від портфеля на 1%.

Приріст обсягів зумовлений великим попитом на нові продукти у всьому світі, включаючи гербіциди ArylexTM, EnlistTM та RinskorTM та інсектициди IsoclastTM та PyraxaltTM. Ці прирости обсягів були частково нівельовані приблизно 70 млн дол. США втрат, зумовленими рішенням компанії про відмову від продуктів-генериків з низькою маржою.

Місцеві ціни зросли через зростання в Латинській Америці в поєднанні зі сприятливим продуктовим міксом у всьому світі та стратегічним зростанням цін у Північній Америці. Сприятливий вплив валюти насамперед від євро з лишком компенсував несприятливий вплив бразильського реалу. Вплив на портфель був зумовлений попередніми продажами в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Операційний показник EBITDA у сегменті склав 321 млн дол. США у першому кварталі 2021 р., що на 35% більше порівняно з 238 млн дол. США у першому кварталі 2020 р.

Приріст ціни та обсягів ї поточні дії з управління витратами та продуктивністю більш ніж компенсували зростання виробничих витрат, включаючи витрати на сировину.

Операційна маржа EBITDA у сегменті покращилася більш ніж на 300 базисних пунктів порівняно з попереднім роком.

Corteva Agriscience звітує результати першого кварталу 2021 року

Підсумки сегменту насіння

Чисті продажі насіння збільшилися на 2% порівняно з першим кварталом 2020 року. Прибуток був обумовлений зростанням місцевих цін на 2% та збільшенням обсягів на 1%, частково знівельованим впливом валюти на 1%.

Зростання цін відбулося завдяки рішучому впровадженню нової насіннєвої технології, включаючи цінову політику в країнах ЕМЕА та Латинській Америці, та зростанню ціни на кукурудзу на 2% у світі.

Зростання обсягів було зумовлене рекордним обсягом кукурудзи та соняшнику в країнах Європи, Близького Сходу та Африки через зміну попиту споживачів, викликану місцевими проблемами постачання та раннім початком весни в поєднанні з високими продажами сафріни в Бразилії та раннім попитом в інших частинах Латинської Америки.

Прибутки частково нівелювалися впливом сезонних термінів поставок у Північній Америці. Несприятливий вплив валюти, очолюваний бразильським реалом, частково компенсувався сприятливим впливом євро.

Операційний показник EBITDA у сегменті склав 617 млн дол. США у першому кварталі 2021 р., що на 6% більше порівняно з 581 млн дол. США у першому кварталі 2020 р. Цінова політика, зниження витрат на збут та постійні дії з управління витратами та продуктивністю більш ніж компенсували вищі витрати на виробництво через несприятливий урожай кукурудзи в Європі, більші транспортні витрати та несприятливий вплив валюти.

Рівень операційної маржі EBITDA у сегменті покращився більш ніж на 100 базисних пунктів порівняно з періодом попереднього року.

Corteva Agriscience звітує результати першого кварталу 2021 року

Прогнози

Компанія збільшила попередньо надані рекомендації щодо чистих продажів на весь 2021 рік, і тепер очікує чистого обсягу продажів в межах 14,6 до 14,8 млрд дол. США, що в середині періоду являє собою очікування зростання чистого продажу 3-4% за рік та зростання органічних продажів на 3% за рік.

Corteva підтвердила свої попередні розрахунки щодо прибутків. Очікуваний показник EBITDA очікується в межах від 2,4 до 2,5 млрд дол. США, а діючий діапазон EPS становитиме від 1,85 до 1,95 дол. США за акцію.

Corteva не в змозі узгодити свої перспективні фінансові заходи, не пов’язані з ЗПБО, з найпорівняннішими фінансовими заходами ЗПБО у США, оскільки вона не може передбачити з достатньою достовірністю вірогідність непідконтрольних їй елементів без необґрунтованих зусиль.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Чому цьогорічного падіння врожаю не уникнути

Україна завжди відігравала роль потужного та надійного...

Як правильно провести десикацію для якісних жнив

Війна внесла корективи не лише в посівну,...

Бор для формування високої врожайності культур

Сьогодні застосування позакореневих підживлень мікроелементами (B, Zn,...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
20.6 ° C
22 °
19.8 °
82 %
1.4kmh
34 %
Вт
32 °
Ср
32 °
Чт
23 °
Пт
27 °
Сб
30 °