18 Травня 2022

ДСВ виводить на ринок чотири нові гібриди озимого ріпаку

Щороку селекція ДСВ розширює свій портфель новими інноваційними сортами та гібридами.

У сезоні озимого ріпаку 2022 року ДСВ в Україні представить ринку 4 нових гібридів озимого ріпаку – ДЮК, КРОКОДИЛ, ДІПЛО, ДАКС КЛ.

Слід відмітити, що за останні роки це – найбільша кількість новинок озимого ріпаку, які одночасно виводяться на ринок компанією в одному сезоні.

Даний факт є свідченням того, що селекція ДСВ активно працює над створенням інноваційних гібридів, що відповідають саме потребам сучасного агровиробництва.

Нові гібриди є вдосконаленим продовженням генетики вже існуючих продуктів. Вони спрямовані на посилення резистентності до нетипових погодних умов. А також – до хвороб і шкідників, що прогресують останнім часом на території України.

Наприклад новинка – гібрид озимого ріпаку КРОКОДИЛ КР має генетичну стійкість до Кили Капусти (Clubroot) – хвороби, яка активно поширюється останніми роками та завдає значної шкоди посівам в умовах Західної України. На сьогоднішній день єдиним ефективним способом боротьби з хворобою є висівання генетично стійких гібридів.

Селекція – це основа діяльності ДСВ. 29% працівників компанії працюють в селекції(RnD). Їхнім основним завданням є безперервне створення сортів та гібридів, що максимально адаптовані до викликів сучасних погодних умов та потреб клієнта.

Саме тому щороку в своєму портфелі ДСВ має набір нових інноваційних продуктів.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

На Хмельниччині висіяли колекцію світового генофонду гречки

Понад 250 зразків колекції світового генофонду гречки...

Окупанти знищили єдиний в Україні генетичний банк рослин

Російські солдати повністю знищили єдиний в Україні...

Цього року в Україні очікують хороший урожай суниці

Тепла погода та відсутність заморозків на початку...

Погода

Kyiv
сильний дощ
8 ° C
8.2 °
7.6 °
90 %
0.9kmh
100 %
Ср
13 °
Чт
19 °
Пт
20 °
Сб
22 °
Нд
13 °