24 Жовтня 2021

Ефективне планування технологічних колій на полі

Пунктирна сівалка Azurit 9, завдяки технології DeltaRow, дозволяє виконувати технологічні колії з дуже гнучким інтервалом і ритмом. Тепер у вас є зручний помічник при плануванні – конфігуратор технологічної колії LEMKEN.

Він допомагає агроному при розрахунку технологічних колій і обчислює, де скільки рядів потрібно відключити. Це продумане системне рішення для унікальної технології DeltaRow з міжряддям 75 сантиметрів є незаперечною перевагою сівалки Azurit. При використанні технології DeltaRow кожен посівний ряд складається з двох зміщених  один відносно одного напіврядів з інтервалом 12,5 сантиметрів. Якщо один з напіврядів відключити, інтервал між рядами збільшується з 62,5 до 75 сантиметрів. Одночасно в  напівряд, що залишився висівається подвійна кількість насіння, тому норма висіву на квадратний метр не змінюється. Якщо механізатор відключить ще один напівряд по іншу сторону технологічної колії, її ширина зросте до 87,5 сантиметрів. Така відстань між рядами дозволяє використовувати техніку на щадних для грунту широких шинах.

І все це планує конфигуратор технологічної колії. Для цього потрібно лише ввести ширину захвату трактора, ширину колії і відстань від місця висіву до зовнішнього краю шин. Перевага для фермера очевидна: всі колії розташовуються в потрібних місцях, знижується небезпека помилитися з колією при післяпосівних роботах, втрати рослинної маси і її якості через наїзд зводяться до мінімуму і в кінцевому рахунку підвищується продуктивність.

Конфігураторами технологічної колії для Azurit 9 і рядкових сівалок серії Solitair 25 можна безкоштовно користуватися на сайті tramline.lemken.com на будь-яких пристроях.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
7.6 ° C
8.7 °
5.2 °
76 %
0.9kmh
75 %
Нд
7 °
Пн
8 °
Вт
11 °
Ср
11 °
Чт
14 °