01 Липня 2022

Як компанія BASF полегшує вибір аграріїв у захисті сільгоспкультур

Вибір засобів захисту рослин – нелегка справа для аграрія. В конкуренцію вступають різні критерії вибору: інноваційність, ефективність, безпечність та приваблива ціна. Усім цим важливим для агровиробника критеріям відповідають препарати компанії BASF.

Більш того, пропозиція виробника хімічних засобів захисту рослин цього року стала ще більш атрактивною для кінцевого споживача, оскільки компанія вступила в новий 2021 рік з цілою низкою акційних пропозицій для аграріїв, що вирощують зернові та олійні культури.

Перелік акційних пропозицій, які анонсувала компанія BASF:

Акція «Заощаджуй та зростай»

Як компанія BASF полегшує вибір аграріїв у захисті сільгоспкультурУкраїнські фермери, які вирощують соняшник та зернові культури, відтепер мають нагоду примножувати інновації в своїх господарствах.

«Заощаджуй та зростай!» – саме та акційна пропозиція компанії BASF, яка пропонує аграріям слушно інвестувати у захист цих культур та примножити свій прибуток. За умовами акційних пропозицій можна отримати:

  • 10 додаткових літрів фунгіциду Адексар® Плюс за придбання 300 л цього ж продукту;
  • 20 л морфорегулятора-фунгіциду Архітект® разом із 10 кг Турбо за придбання 200 л гербіциду Євро-Лайтнінг® Плюс;
  • 40 л фунгіциду Піктор за придбання 600 л гербіциду Євро-Лайтнінг®;
  • 20 л гербіциду Пульсар® Флекс за придбання мінімум 20-ти посівних одиниць гібридів насіння соняшнику Дракаріс КЛп та/або ЕС Колоріс КЛ.

Детальні умови можна дізнатися на офіційному сайті компанії: https://www.agro.basf.ua/uk/promotions/

Акція «Акріс® купуй – обприскувач діагностуй»

Як компанія BASF полегшує вибір аграріїв у захисті сільгоспкультурЗовсім скоро розпочнеться посівна кампанія соняшнику. Для аграріїв, які віддають перевагу використанню ґрунтового гербіциду Акріс®, що однаково підходить як для посушливих, так і для зволожених умов, компанія пропонує акцію «Акріс® купуй – обприскувач діагностуй».

Разом із партнером ТОВ «Спрейфорс» до 31.12.2021 можна отримати унікальний сервіс з діагностики обприскувача. Досвідчені спеціалісти нададуть експертну консультацію по обслуговуванню обприскувача, підбору розпилювачів, підвищенню продуктивності обприскувача за рахунок зменшення  технологічного часу під час заправок.

Для цього в рамках акції потрібно придбати від 1000 л гербіциду Акріс® для отримання сертифікату на діагностику одного обприскувача. За придбання більше 2000 л гербіциду Акріс® – сертифікат на діагностику двох обприскувачів.

Детальні умови можна дізнатися на офіційному сайті компанії: https://www.agro.basf.ua/uk/promotions/Promo-Akris/

Акція «Набір форсунок – у подарунок»

Як компанія BASF полегшує вибір аграріїв у захисті сільгоспкультур
Шелест Андрій, агроном ФГ «Меркурій-Б» (учасник акції «Набір форсунок – у подарунок»)

Ця акція була започаткована ще минулого року. Сотні господарств країни стали власниками наборів якісних розпилювачів бренду Lechler і вже минулого сезону успішно ними скористалися.

Акція продовжується і в 2021 році. Аби взяти в ній участь, господарству потрібно придбати новинку для зернових культур – фунгіцид Пріаксор® в об’ємі від 150 літрів, щоб отримати один набір розпилювачів, або об’єм препарату від 500 літрів для двох наборів.

Набір складається з 50 розпилювачів типу IDK 120-04. Ключова ідея акції полягає в популяризації тренду використання зменшених норм виливу робочого розчину. Набір розпилювачів цього типу та високотехнологічна формуляція препарату Пріаксор® уможливлює застосування фунгіциду з нормою робочого розчину вже від 100 л/га без втрати ефективності препарату, що дозволяє зберігати кошти, час та ресурси агровиробників.

Детальні умови можна дізнатися у менеджерів з продажів компанії BASF в регіоні.

Акція «Кінто® Плюс купуй – склад свій фумігуй»

Як компанія BASF полегшує вибір аграріїв у захисті сільгоспкультурЩороку в Україні шкідники пошкоджують від 7 до 25% зерна та зернових продуктів при зберіганні. Захист зернових запасів – важлива складова, яка потребує ретельного контролю та захисту насіння від комах, гризунів та мікроорганізмів.

Тому до 30 листопада 2021 року при покупці 1500 л препарату Кінто® Плюс можна отримати безкоштовну послугу з фумігації або газації приміщення, які є найефективнішими методами на сьогоднішній день для захисту зерна.

Дана послуга проводиться висококваліфікованими спеціалістами на сучасному обладнанні із застосуванням спеціальних ефективних препаратів та діє на всій території України.

Детальні умови акції можна дізнатися у менеджерів з продажів компанії BASF в регіоні.

Акція «Насіння. Захист. xarvio™»

Як компанія BASF полегшує вибір аграріїв у захисті сільгоспкультурТехнології точного землеробства допомагають суттєво зменшити витрати. В 2020 році в цьому змогли переконатись і українські аграрії, адже зменшення витрат на препарати сягало 22% завдяки технології диференційного внесення засобів захисту діджитал-платформи xarvio™ FIELD MANAGER.

Тому в межах акції «Насіння. Захист. xarvio™» компанія BASF надає привабливу можливість аграріям ще більше наблизитися до цифрових технологій та пропонує 50% знижки на доступ до xarvio™ FIELD MANAGER версій Pro або Premium за умови придбання фунгіциду Рекс® Плюс або насіння соняшнику гібридів ЕС Лоріс СЛП чи ЕС Каприз СЛП.

Купуючи 1500 л препарату Рекс® Плюс або 100 п.о. соняшнику гібридів ЕС Лоріс СЛП чи ЕС Каприз СЛП, агровиробник отримує 50% знижку на доступ до версії Pro xarvio™ FIELD MANAGER.

Про функціонал версії Pro: точна погода, надання доступу консультантам, повна документація завдань, змінні карти підживлення та візуалізація карт врожайності, звіти про сезон, скаутинг, нотатки полів, нові карти біомаси, карти продуктивності, карти посіву, карти добрив, польова аналітика (ручне управління функціями).

Купуючи 4200 л препарату Рекс® Плюс або 300 п.о. соняшнику гібридів ЕС Лоріс СЛП чи ЕС Каприз СЛП, агровиробник отримує 50% знижку на доступ до версії Premium xarvio™ FIELD MANAGER.

Про функціонал версії Premium: функціонал версії Pro + прогноз розвитку хвороб, рекомендації по продуктах ЗЗР, автоматизовані карти змінних норм внесення ЗЗР, прогнозування стадії росту (автоматизоване управління функціями).

Детальні умови можна дізнатися на офіційному сайті компанії:  https://www.agro.basf.ua/uk/promotions/promo_xarvio-seeds/

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Науковці вивели сорт пшениці, надстійкої до хвороб

Група доктора Хана Фангпу з Інституту генетики...

В Україні знову змінилися закупівельні ціни на сою та ріпак

Котирування на ріпак та сою кілька тижнів...

Експорт української агропродукції залізницею під загрозою

За словами Марії Дідух, директора ГС «Всеукраїнський аграрний...

Погода

Kyiv
чисте небо
30.4 ° C
30.4 °
30.4 °
51 %
0.5kmh
0 %
Пт
30 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °