25 Червня 2022

Fendt отримав дві нагороди на Днях поля DLG 2022

З 14 по 16 червня на експериментальній фермі Кіршгартсхаузен у Мангеймі відбулися Дні поля DLG.

У сонячну погоду, за температури до 34 градусів спеки, близько 15 тисяч людей відвідали виставку з рослинництва. На виставці компанія Fendt отримала срібну медаль DLG та нагороду DLG Agrifuture Concept Award 2022.

На Днях поля DLG фермери та підрядники з усієї Європи обмінюються інформацією з виробниками з питань вирощування сільськогосподарських культур.

Міжнародні відвідувачі прибули здебільшого з Нідерландів, Австрії, Швейцарії, Франції, Литви, Польщі та Чехії.

Цього року компанія Fendt представила на виставці самохідний обприскувач Fendt Rogator 665, трактор Fendt 516 Vario разом із фронтальним навантажувачем Fendt CargoProfi та новим телескопічним навантажувачем Fendt Cargo T740.

Увечері 15 червня відбулася церемонія нагородження медалями DLG Innovation Award та DLG Agrifuture Concept Award 2022. Першочергово презентація мала відбутися на виставці Agritechnica, але через скасування заходу була перенесена на Дні поля DLG.

Комісія з інновацій DLG вручила золоті та срібні медалі та відзначила новаторську роботу зі створення майбутнього сільського господарства.

«Срібна медаль DLG за повітряний самоочисний фільтр — велика честь для нас і особливо для інженерів. Автоматизоване очищення повітряного фільтра раніше не було доступне на ринку в такому вигляді та демонструє свої переваги, особливо в регіонах з інтенсивним пилоутворенням, таких як Північна і Південна Америка, а також Південна Європа.

Нагорода DLG Agrifuture Concept Award була присуджена проєкту, що знаходиться на стадії попередньої розробки, на тему водню. Разом з нашими спільними партнерами CEC з Харена, Рехлінга і Технічного університету Брауншвейга в рамках модельного проєкту H2Agrar ми досліджуємо водневу інфраструктуру трактора, який буде введений в експлуатацію у 2023 році.

Я хотів би від щирого серця привітати команди, що беруть участь у проєкті, з цими чудовими нагородами за їх багаторічну роботу», — сказав Вальтер Вагнер, керуючий директор з досліджень та розробок AGCO/Fendt.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Непрямі втрати у сільському господарстві оцінюються у 23,3 млрд дол. США

Непрямі втрати у сільському господарстві через зменшення...

Потрійний удар по хворобам

Одночасне підвищення середньодобових температур у поєднанні із...

«Контінентал» готує потужності зі зберігання до сезону жнив

«Контінентал Фармерз Груп» готує потужності зі зберігання...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
18.9 ° C
18.9 °
18.9 °
71 %
2.5kmh
46 %
Сб
18 °
Нд
27 °
Пн
30 °
Вт
32 °
Ср
32 °