26 Жовтня 2021

Фунгісил – подвійне повернення інвестицій у фунгіцидний захист

Як отримувати подвійне повернення інвестицій? Треба правильно інвестувати! Фунгісил – новий стробірулінвмісний фунгіцид від АХТ, що приносить прибуток двома різними способами. По-перше, він відмінно контролює  всі основні хвороби Т2 зернових, у т. ч. піренофороз, і запобігає до 100% втрат від хвороб. По-друге, приносить додатковий прибуток – завдяки яскраво вираженому фізіолічному ефекту підвищує і кількість, і якісні показники врожаю.

ФУНГІСИЛ – ТРИВАЛИЙ ЗАХИСТ ЯК НА ПОВЕРХНІ, ТАК І ВСЕРЕДИНІ РОСЛИНИ

Завдяки поєднанню діючих речовин Фунгісил має пролонгований тривалий захист. При цьому обидві речовини забезпечують стійкість до змивання опадами.

Фунгісил – подвійне повернення інвестицій у фунгіцидний захист-1Піраклостробін концентрується на поверхні листка, поступово перерозподіляється по міжклітинниках (трансламінарний рух). Він надійно утримується восковим шаром листка завдяки високій ліофільності та низькій розчинності у воді.

Пропіконазол швидко поглинається асимілюючими частинами рослини. Більша його частина поглинається вже впродовж 1 години. Переміщується по рослині системно та поширюється по всій рослині.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ В ПОЛІ

На полях пшениці озимої у господарстві Вінницької області проведено інтенсивний захист пшениці фунгіцидами АХТ. Поле з високим агрофоном (N-170д.р/ га). Система захисту складалась із трьох внесень:

  • 1 внесення: Фунгімакс 1 л/ га;
  • 2 внесення: Фунгісил 0,5 л/ га;
  • 3 внесення: Полігард Максі 0,6 л/ га + Флутривіт 0,3 л/ га + АгроПАВ Екстра 0,1 л/ га.

Фінальна урожайність пшениці на цьому полі – 82 ц/ га.

фото 7.04.2020 після внесення Фунгімакс 1 л_гафото 6.06.2020 після внесення Фунгісил 0,5 л_гафото 27.07.2020 після внесення Полігард Максі 0,6 л_га + Флутривіт 0,3 л_га + АгроПАВ Екстра 0,1 л_гаДані по ефективності діючих речовинЯСКРАВО ВИРАЖЕНИЙ ФІЗІОЛОГІЧНИЙ ЕФЕКТ ФУНГІСИЛУ ЗБІЛЬШУЄ КІЛЬКІСТЬ І ЯКІСТЬ ВРОЖАЮ

Піраклостробін і Фунгісил продовжують процеси активного фотосинтезу, створюють «green-ефект» і підвищують стійкість рослин до стресових умов – посухи, перепадів температур, спеки чи холоду.

В підсумку Фунгісил пiдвищує врожайність та якісні показники врожаю (збільшення маси тисячі насінин).

Фунгісил_КонкурентФУНГІСИЛ – НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ Т2 НА ЗЕРНОВИХ

Фунгісил – подвійне повернення інвестицій у фунгіцидний захист-2Фаза Т2 має великий вплив на фінальну врожайність і прибутковість виробництва зернових. Прапорцевий листок відповідальний за налив зерна, тому його втрата в період формування колосу означає втрату врожаю. До того ж хвороби зернових колосових культур із прапорцевого листка можуть швидко перекинутись на колос. Тому до вибору фунгіциду в Т2 варто підійти особливо
відповідально.

Завдяки поєднанню двох діючих речовин Фунгісил високоефективний проти повного спектру найбільш поширених і небезпечних хвороб пшениці у Т2: жовтої плямистості (піренофорозу), борошнистої роси, септоріозу листя та колосу, видів іржі.

ОДИН ПРЕПАРАТ ДЛЯ ВСІХ ОСНОВНИХ КУЛЬТУР

Окрім зернових, Фунгісил показує високу ефективність на соняшнику від септоріозу, альтернаріозу, фомозу, фомопсису, іржі, пероноспорозу і попереджає склеротиніоз.

При використанні на сої Фунгісил захищає культуру від септоріозу, церкоспорозу, борошнистої роси, пероноспорозу, а також попереджає склеротиніоз.

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
чисте небо
11 ° C
12.1 °
10 °
42 %
0.5kmh
0 %
Вт
10 °
Ср
11 °
Чт
14 °
Пт
13 °
Сб
15 °