21 Жовтня 2021

Гібриди кукурудзи ІІ покоління Tropical Dent® на варті Вашого добробуту!

Євраліс пропонує гібриди ІІ покоління Tropical Dent®, унікального та ексклюзивного генетичного матеріалу, яким компанія розширила своє портфоліо гібридного насіння кукурудзи. Гібриди ІІ покоління Tropical Dent® відрізняються високою та стабільною врожайністю за будь-яких ґрунтово-кліматичних умов.

Популярність гібридів кукурудзи ІІ покоління Tropical Dent® дуже швидко зростає: стрімко збільшуються площі, які засівають цими гібридами, агровиробники все більше покладаються на їхню високу продуктивність.

Євраліс встановлює нові стандарти в розвитку генетики

Після 15 років селекційних досліджень в 2013 році компанія Євраліс створила портфоліо гібридів кукурудзи, яке отримало назву Tropical Dent®. Tropical Dent® — це ексклюзивна селекційна програма Євраліс.

Tropical Dent® відрізняється від інших генетичних груп, що дозволяє отримати максимальний ефект гетерозису. Новий генетичний матеріал Tropical Dent® може легко схрещуватись з різними існуючими генетичними групами: кременистою та зубоподібною. Широкі можливості по різному схрещувати генетичний матеріал надають величезну варіативність продукції, яка може бути адаптована до будь-яких ринкових потреб.

Завдяки гібридам Tropical Dent® Євраліс — важливий гравець на ринку зернових в Європі.

Гетерозис, або гібридна сила, — це покращення якісних характеристик гібрида у порівнянні з батьківськими лініями. Чим більше віддалені між собою батьківські лінії, тим кращий ефект гетерозису можна досягнути, і тим кращі якісні характеристики отримує гібрид.

Гібриди ІІ покоління Tropical Dent®: Євраліс відповідає на потреби ринку завдяки Tropical Dent®

Євраліс постійно забезпечує появу нових оригінальних продуктів з різноманітними високими якісними показниками.

Сьогодні результатом цієї селекційної діяльності є портфоліо компанії, збагачене покращеними та генетично унікальними гібридами. В 2018 році компанія Євраліс анонсувала вихід на ринок гібридів ІІ покоління Tropical Dent®. Ця інновація стала результатом нової дослідницької програми, яку було впроваджено в 2010 р.

Компанія Євраліс покращила якісні характеристики, зокрема, толерантність до стресових умов, та значно підвищила показники стабільності отримання врожаю.

До цього часу дослідницька мережа була локалізована головним чином в Західній Європі, де умови вирощування культур загалом дуже сприятливі. Результатом селекційної роботи було створення гібридів 1-го покоління Tropical Dent®, адаптованих до цих грунтово-кліматичних умов (ЕС ГЕЛЛЕРІ, ЕС БРІЛЛІАНТ тощо).

З 2010 року мережа дослідницьких ділянок розширилась на 190 локацій в різних кліматичних умовах від Західної до Східної Європи. Генетика Євраліс проходить випробування в різних грунтово-кліматичних умовах з початкових етапів селекційного процесу.

Широка дослідницька мережа дозволяє ідентифікувати два види генетичного матеріалу: один пристосований до умов з високим потенціалом поля, другий — до стресових умов. Після подвійного схрещування цих двох генетичних матеріалів селекціонери Євраліс отримали ІІ покоління гібридів Tropical Dent®, які є більш високопродуктивними, стабільними та такими, що сприяють збільшенню популярності гібридів Євраліс на європейському ринку зернових культур.

Перші гібриди ІІ покоління Tropical Dent®  — ЕС ІНВЕНТІВ (ФАО 300) та ЕС ФАРАДЕЙ (ФАО 350) — отримали найкращі відгуки від фермерів у 2018 році.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

ALFA Smart Trading відновлює український експорт жита до Туреччини

Вперше за останні 12 років українське жито...

Селекціонери вивели морозостійкий сорт картоплі

Протягом декількох років група вчених із США...

Погода

Kyiv
чисте небо
16.1 ° C
16.5 °
15.5 °
51 %
0.5kmh
0 %
Чт
16 °
Пт
16 °
Сб
11 °
Нд
7 °
Пн
6 °