Гібриди кукурудзи ІІ покоління Tropical Dent® на варті Вашого добробуту!

262

Євраліс пропонує гібриди ІІ покоління Tropical Dent®, унікального та ексклюзивного генетичного матеріалу, яким компанія розширила своє портфоліо гібридного насіння кукурудзи. Гібриди ІІ покоління Tropical Dent® відрізняються високою та стабільною врожайністю за будь-яких ґрунтово-кліматичних умов.

Популярність гібридів кукурудзи ІІ покоління Tropical Dent® дуже швидко зростає: стрімко збільшуються площі, які засівають цими гібридами, агровиробники все більше покладаються на їхню високу продуктивність.

Євраліс встановлює нові стандарти в розвитку генетики

Після 15 років селекційних досліджень в 2013 році компанія Євраліс створила портфоліо гібридів кукурудзи, яке отримало назву Tropical Dent®. Tropical Dent® — це ексклюзивна селекційна програма Євраліс.

Tropical Dent® відрізняється від інших генетичних груп, що дозволяє отримати максимальний ефект гетерозису. Новий генетичний матеріал Tropical Dent® може легко схрещуватись з різними існуючими генетичними групами: кременистою та зубоподібною. Широкі можливості по різному схрещувати генетичний матеріал надають величезну варіативність продукції, яка може бути адаптована до будь-яких ринкових потреб.

Завдяки гібридам Tropical Dent® Євраліс — важливий гравець на ринку зернових в Європі.

Гетерозис, або гібридна сила, — це покращення якісних характеристик гібрида у порівнянні з батьківськими лініями. Чим більше віддалені між собою батьківські лінії, тим кращий ефект гетерозису можна досягнути, і тим кращі якісні характеристики отримує гібрид.

Гібриди ІІ покоління Tropical Dent®: Євраліс відповідає на потреби ринку завдяки Tropical Dent®

Євраліс постійно забезпечує появу нових оригінальних продуктів з різноманітними високими якісними показниками.

Сьогодні результатом цієї селекційної діяльності є портфоліо компанії, збагачене покращеними та генетично унікальними гібридами. В 2018 році компанія Євраліс анонсувала вихід на ринок гібридів ІІ покоління Tropical Dent®. Ця інновація стала результатом нової дослідницької програми, яку було впроваджено в 2010 р.

Компанія Євраліс покращила якісні характеристики, зокрема, толерантність до стресових умов, та значно підвищила показники стабільності отримання врожаю.

До цього часу дослідницька мережа була локалізована головним чином в Західній Європі, де умови вирощування культур загалом дуже сприятливі. Результатом селекційної роботи було створення гібридів 1-го покоління Tropical Dent®, адаптованих до цих грунтово-кліматичних умов (ЕС ГЕЛЛЕРІ, ЕС БРІЛЛІАНТ тощо).

З 2010 року мережа дослідницьких ділянок розширилась на 190 локацій в різних кліматичних умовах від Західної до Східної Європи. Генетика Євраліс проходить випробування в різних грунтово-кліматичних умовах з початкових етапів селекційного процесу.

Широка дослідницька мережа дозволяє ідентифікувати два види генетичного матеріалу: один пристосований до умов з високим потенціалом поля, другий — до стресових умов. Після подвійного схрещування цих двох генетичних матеріалів селекціонери Євраліс отримали ІІ покоління гібридів Tropical Dent®, які є більш високопродуктивними, стабільними та такими, що сприяють збільшенню популярності гібридів Євраліс на європейському ринку зернових культур.

Перші гібриди ІІ покоління Tropical Dent®  — ЕС ІНВЕНТІВ (ФАО 300) та ЕС ФАРАДЕЙ (ФАО 350) — отримали найкращі відгуки від фермерів у 2018 році.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram