06 Грудня 2021

HarvEast та MAS Seeds розширюють співробітництво з вирощування насіння

03 листопада 2021 року HarvEast та MAS Seeds підписали трирічний договір щодо вирощування гібридів кукурудзи та соняшника на полях HarvEast під виробничі потреби MAS Seeds.

Це вже третій контракт між європейською насіннєвою компанією MAS Seeds та українським агрохолдингом HarvEast. За 6 років спільної роботи партнери напрацювали оптимальні рішення для вирощування насіння, якість якого відповідає  європейським і  українським  стандартам.

Встановлені агрохолдингом HarvEast системи зрошення на виробничих ділянках MAS Seeds дозволяють мінімізувати погодні ризики та отримувати очікувану врожайність.

У 2022 році HarvEast та MAS Seeds домовились суттєво розширити посівні площі під ділянки гібридизації кукурудзи та соняшника. Запланована площа під соняшник складе 112 га. Під кукурудзу буде відведено в Курахівському району Донецькій області 280 га, що на 114 га більше, ніж у попередній період.

Усе зібране гібридне насіння агро виробник передасть на насіннєвий завод замовника на Дніпропетровщині для подальшого очищення, сушіння, обмолоту, калібрування, протруювання, фасування та зберігання.

У зв’язку зі збільшенням об’ємів співпраці із MAS Seeds, в наступному році HarvEast планує придбати та ввести в експлуатацію три додаткові зрошувальні машини. Загальна кількість зрошувальних машин, які працюють на виробничих ділянках MAS Seeds, досягне 6 одиниць.

Агрохолдинг також активно запроваджує цифрові технології та приділяє особливу увагу розвитку напрямку точного землеробства – це дозволяє отримувати високий урожай насіння гарантованої якості.

«Успішне партнерство HarvEast та MAS Seeds щодо гібридизації насіння соняшника та кукурудзи впродовж 6 років, а також масштабні інвестиційні внески агрохолдингу до систем зрошення та впровадження точного землеробства зумовили розширення рамок нашої співпраці. Цього року сподіваємося отримати більш високі результати з незмінно високою якістю насіннєвого матеріалу», – зазначив Сергій Тимошенко, генеральний директор MAS Seeds Україна.

«HarvEast вдячний компанії MAS Seeds за довіру та неоціненний досвід, який був накопичений за 6 років співпраці. Ми отримали унікальну експертизу від одного з провідних світових брендів, навчились вирощувати для замовника насіння найвищого ґатунку та зараз розвиваємо власний насіннєвий напрямок.

Варто зазначити, у 2021 році наше насіння вперше було експортовано до Європи, що свідчить про його високу якість та міжнародне визнання. Партнерство HarvEast та Mas Seeds – це, безумовно, win-win і ми маємо намір масштабувати його найкращі практики в бізнес периметрі компанії», – підкреслив Дмитро Скорняков, генеральний директор HarvEast.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
легкий сніг
-1 ° C
-0.7 °
-2.4 °
92 %
0.5kmh
90 %
Пн
3 °
Вт
4 °
Ср
1 °
Чт
3 °
Пт
5 °