18 Жовтня 2021

John Deere випробовує електричний екскаватор-навантажувач

Компанія John Deere та National Grid, постачальник електричної енергії, природного газу і чистої енергії, проведуть спільні випробування прототипу електричного екскаватора-навантажувача John Deere E-Power.

Привід машини здійснюється від батареї, при цьому за своєю продуктивністю екскаватор можна порівняти з моделлю 310L з дизельним двигуном об’ємом 4,5-літра і потужністю 100 к.с. Конструкція екскаватора покликана знизити рівень шуму, домогтися повної відсутності вихлопних газів і зменшити щоденні операційні витрати.

В даний час проєкт ще є майбутньою концепцією, проте відмінно демонструє майбутнє даного сегмента, а також дозволяє зрозуміти переваги, які може принести таке рішення в індустрію.

«Ми дуже раді випробувати прототип електричного екскаватора John Deere в реальних умовах спільно з National Grid – лідером в просуванні екологічно чистих енергетичних рішень, – говорить Джейсон Дейлі, глобальний директор з технологій, промислового застосування і маркетингу John Deere. – Компанія прагне розробляти надійне інноваційне обладнання для наших клієнтів, яке проходить ретельне тестування.

Впровадження передових технологічних рішень в наші машини це – додаткові цінності для наших клієнтів, адже підвищується ефективність застосування техніки. Спільний проект стане важливим кроком на шляху до інновацій в сегменті екскаваторів-навантажувачів і допоможе в подальшому вдосконалювати запропоноване рішення і розвивати електрифікацію цих машин».

Тестування концепції буде проходити на робочих майданчиках National Grid і дозволить компанії, яка прагне стати лідером в застосуванні екологічно чистих і надійних енергетичних рішень, розширити використання електричного обладнання.

«У США в даний час є тільки дві компанії, чий парк включає електричні екскаватори-навантажувачі, і National Grid – одна з них, – каже Бадар Хан, президент National Grid, США. – Ми дуже раді співпрацювати з John Deere: це партнерство допоможе нам зробити важливий крок в електрифікації нашого машинного парку за рахунок машин, які можуть стати революційними для галузі.

Щоб домогтися нульових показників викидів, необхідна декарбонізація транспортних засобів, і ми сподіваємося, що використання техніки з електроживленням допоможе нам досягти цієї мети».

agropravda.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Виведено сорт картоплі з генами диких рослин стійкий до фітофторозу

Одним із найбільш розповсюджених і шкодочинних захворювань...

Корейські вчені отримали нове ефективне добриво з метану

Дослідники з Університету Кен Хі (Південна Корея)...

Погода

Kyiv
чисте небо
6.2 ° C
8 °
4.1 °
64 %
1.8kmh
0 %
Нд
6 °
Пн
11 °
Вт
10 °
Ср
13 °
Чт
17 °