01 Липня 2022

John Deere випробовує електричний екскаватор-навантажувач

Компанія John Deere та National Grid, постачальник електричної енергії, природного газу і чистої енергії, проведуть спільні випробування прототипу електричного екскаватора-навантажувача John Deere E-Power.

Привід машини здійснюється від батареї, при цьому за своєю продуктивністю екскаватор можна порівняти з моделлю 310L з дизельним двигуном об’ємом 4,5-літра і потужністю 100 к.с. Конструкція екскаватора покликана знизити рівень шуму, домогтися повної відсутності вихлопних газів і зменшити щоденні операційні витрати.

В даний час проєкт ще є майбутньою концепцією, проте відмінно демонструє майбутнє даного сегмента, а також дозволяє зрозуміти переваги, які може принести таке рішення в індустрію.

«Ми дуже раді випробувати прототип електричного екскаватора John Deere в реальних умовах спільно з National Grid – лідером в просуванні екологічно чистих енергетичних рішень, – говорить Джейсон Дейлі, глобальний директор з технологій, промислового застосування і маркетингу John Deere. – Компанія прагне розробляти надійне інноваційне обладнання для наших клієнтів, яке проходить ретельне тестування.

Впровадження передових технологічних рішень в наші машини це – додаткові цінності для наших клієнтів, адже підвищується ефективність застосування техніки. Спільний проект стане важливим кроком на шляху до інновацій в сегменті екскаваторів-навантажувачів і допоможе в подальшому вдосконалювати запропоноване рішення і розвивати електрифікацію цих машин».

Тестування концепції буде проходити на робочих майданчиках National Grid і дозволить компанії, яка прагне стати лідером в застосуванні екологічно чистих і надійних енергетичних рішень, розширити використання електричного обладнання.

«У США в даний час є тільки дві компанії, чий парк включає електричні екскаватори-навантажувачі, і National Grid – одна з них, – каже Бадар Хан, президент National Grid, США. – Ми дуже раді співпрацювати з John Deere: це партнерство допоможе нам зробити важливий крок в електрифікації нашого машинного парку за рахунок машин, які можуть стати революційними для галузі.

Щоб домогтися нульових показників викидів, необхідна декарбонізація транспортних засобів, і ми сподіваємося, що використання техніки з електроживленням допоможе нам досягти цієї мети».

agropravda.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Науковці вивели сорт пшениці, надстійкої до хвороб

Група доктора Хана Фангпу з Інституту генетики...

В Україні знову змінилися закупівельні ціни на сою та ріпак

Котирування на ріпак та сою кілька тижнів...

Експорт української агропродукції залізницею під загрозою

За словами Марії Дідух, директора ГС «Всеукраїнський аграрний...

Погода

Kyiv
чисте небо
30.4 ° C
30.4 °
30.4 °
51 %
0.5kmh
0 %
Пт
30 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °