05 Липня 2022

John Deere випустив нові зручні трактори серії 6R з інтелектуальним керуванням

Компанія John Deere випустила нові трактори серії 6R. Їх ключовою функцією є вбудована система 1-Click-Go-AutoSetup. Вона дає змогу робити налаштування трактора та знаряддя швидше й легше.

Оператор може зберегти 90% часу на натисканні кнопок на дисплеї в полі, і трактор завжди буде ідеально налаштований.

Усі необхідні налаштування можна запланувати заздалегідь і керувати ними з серверу My John Deere.  Щойно трактор перетинає межу поля, автоматично з’являється збережений профіль і навіть тимчасові водії можуть постійно бути точними й уникати помилок.

Хоча AutoSetup спрощує життя водія, компанія John Deere також підвищила комфорт оператора. Серед інших функцій зникла приладова панель за рульовим колесом.

Це не тільки покращує передній огляд, а дає змогу оператору керувати за допомогою підлокітника та консолі праворуч. Усі налаштування й індикатори містяться на дисплеї кутової стійки.

Ще одною новою функцією є електронний джойстик. Він особливо корисний для роботи фронтального навантажувача.

Оператор може вільно налаштовувати розташування кнопок і легко змінювати напрямок руху за допомогою кнопки механізму реверса. А спеціальна система виявлення руки заміщає попередню запобіжну засувку.

Для фронтальних навантажувачів передбачено динамічну систему вимірювання маси, яка дає змогу важити під час руху без необхідності зупинятися.

IPM (інтелектуальна система управління потужністю) набула більше інтелектуальних можливостей на новій серії 6R.

Це означає, окрім того, що інтелектуальна система управління потужністю функціонує під час транспортування та ВВП, вона ще й забезпечує додаткову потужність для застосування гідравлічної системи за необхідності.

Чотирициліндрові моделі тепер можуть забезпечити до 20 к. с., а шестициліндрові — до 40 к. с. під час застосування гідравлічних турбін, насосів і найбільш енергоємного знаряддя. Наприклад, прес-підбирачів з одночасним пакуванням тюків, аплікаторів для внесення органічних добрив та сівалок.

На кінець 2022 року новий супутниковий приймач StarFire запропонує ще більший функціонал точного землеробства.

Ще варто підкреслити новий дизайн серії 6R. Капот і дзеркала добре відомі із серій більших тракторів John Deere. Систему найменувань та нумерації було адаптовано з моделей серії 7R, 8R і 9R. За найменуванням серії 6R зараз йде окрема індикація номінальної потужності двигуна.

Серію 6R було доповнено чотирма новими моделями тракторів.

Головними серед них є компактна й ефективна модель 6R 185, яка забезпечує майже 234 к. с. з інтелектуальною системою управління потужністю та спеціально призначена для транспортних робіт.

А також – 6R 150 з чотирициліндровим двигуном і високим корисним навантаженням, яка є ідеальним універсальним засобом для змішаних господарств.

НОВА МОДЕЛЬ 6R 185

Нова модель 6R 185 призначена для фермерів і підрядників, яким потрібен компактний, універсальний та потужний 6-циліндровий трактор.

Він буде переважно застосовуватися для транспортування. А також зможе підтримувати високі вимоги гідравлічної потужності.

Модель забезпечує максимальну потужність до 234 к. с. з інтелектуальною системою управління живленням під час транспортування, роботи ВВП та гідравлічної системи.

6R 185 — це також динамічний трактор завдяки короткій колісній базі довжиною лише 2,76 м. Вона робить його більш компактним, ніж більші моделі серії 6R із колісною базою 2,8 та 2,9 м.

Ця функція, в поєднанні з перевіреним 6,8-літровим двигуном John Deere PowerTech PSS та високоефективною трансмісією AutoPowr, дає змогу трактору підтримувати особливу паливну ефективність у дорозі.

ТРАКТОР 6R 150

Маючи максимальну номінальну потужність у 165 к. с. або 177 к. с. з інтелектуальною системою управління потужністю, модель 6R 150 тепер є найбільшою чотирициліндровою моделлю в цій серії та ідеально охоплює цей сегмент тракторів.

Збільшено розмір шин. Зокрема пропонуються задні колеса до щонайбільше 650/65 R38. Коротка колісна база, що становить лише 2,58 м, забезпечує особливу маневреність цієї машини.

Завдяки низькій власній вазі в 6,5 тонн і загальній допустимій масі в 10,45 тонн, трактор 6R 150 забезпечує дуже високе корисне навантаження в 4 тонни.

Таким чином, він пропонує продуктивність шестициліндрового трактора з перевагами чотирициліндрової машини. Тобто, компактні габарити й легку вагу в поєднанні з динамічною та універсальною продуктивністю.

Для підйому важчого знаряддя вантажопід’ємність задньої навіски було підвищено на 12 %.

6R 150 також пропонує більший 155-літровий гідравлічний насос. У поєднанні з динамічною системою вимірювання маси він забезпечує значні переваги продуктивності фронтального навантажувача.

agropravda.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Чому цьогорічного падіння врожаю не уникнути

Україна завжди відігравала роль потужного та надійного...

Як правильно провести десикацію для якісних жнив

Війна внесла корективи не лише в посівну,...

Бор для формування високої врожайності культур

Сьогодні застосування позакореневих підживлень мікроелементами (B, Zn,...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
20.6 ° C
22 °
19.8 °
82 %
1.4kmh
34 %
Вт
32 °
Ср
32 °
Чт
23 °
Пт
27 °
Сб
30 °