«Байєр» анонсувала нові дослідження та наукові розробки підрозділу Crop Science

589
Інновації від Байєр

У 2019 році науково-дослідна діяльність «Байєр» нараховувала 55 ключових проектів та розробок нових молекул, таким чином, надаючи фермерам більше 450 нових продуктів та комерційних гібридів/сортів кукурудзи, сої, бавовни та овочів. Щорічні інвестиції компанії «Байєр» у розмірі 2,3 млрд євро у науково-дослідну діяльність підрозділу Сrop Science перетворюються в найпотужніші проекти у галузі.  З очікуваними піковими продажами у 30 млрд євро, «Байєр» постійно перетворює свої інвестиції у наукові розробки та інноваційні продукти, що вирішують виклики, з якими стикаються виробники, споживачі та планета.

«В компанії «Байєр» ми прагнемо вирішити найважливіші світові виклики. У сільському господарстві – це означає допомогти нагодувати населення світу, зберігаючи природні ресурси планети. Фермери та виробники, не залежно від розміру господарств та наявних потужностей, потребують інновацій не тільки для того, щоб вирощувати достатньо їжі, а робити це у сталий спосіб та зберігати природні ресурси нашої планети», – зауважив Ліам Канден, член наглядової ради та генеральний директор підрозділу Crop Science у світі.

Лідерство «Байєр» будується на інноваційній стратегії, яка поєднує як поступове нарощування, так і революційні підходи до науково-дослідної діяльності. Маючи неперевершений досвід у галузі насінництва та захисту сільськогосподарських культур, цифровому землеробстві, компанія Bayer постійно інвестує в покращення своїх продуктів.

НОВА МОЛЕКУЛА

«Байєр» анонсував молекулу нового гербіциду: перший за 30 років післясходовий гербіцид з новим механізмом дії широкого спектра для контролю бур’янів. 

Різні механізми дії для контролю забур’яненості важливі для уникнення виникнення резистентності до гербіцидів та сприяння практиці, яка допомагає скорочувати викиди парникових газів. Розробка гербіциду з новим механізмом дії була викликом для галузі, але постійне інвестування компанії «Байєр», провідна база діючих речовин та передові можливості скринінгу сприяли створенню цього прориву.

«Байєр» анонсувала молекулу у Фазі 2, що означає знаходження продукту на ранній стадії розробки. Новий гербіцид вже продемонстрував у дослідженнях ефективний контроль ключових однодольних (злакових) видів бур’янів, стійких до існуючих на ринку гербіцидів.

Ця робота демонструє прогрес у довгостроковій відданості «Байєр» інвестувати приблизно 5 мільярдів євро в дослідження додаткових методів контролю бур’янів протягом наступного десятиліття. Відкриття цієї молекули також доповнюється програмою дослідження генетичних ознак толерантності до гербіцидів і такі дослідження знаходяться на початкових стадіях оцінки.

СТВОРЕННЯ ГІБРИДІВ

Очікується, що низькорослі гібриди кукурудзи «Байєр» забезпечать екологічну стійкість завдяки трансформаційному зрушенню в гнучкості управління посівами. Оскільки ці гібриди значно нижчі, ніж існуючі сьогодні на ринку, це дозволить фермерам мати кращий доступ до культур протягом всього вегетаційного періоду для точного внесення добрив, засобів захисту рослин, що можна буде зробити традиційною технікою у фази, коли рослина їх найбільше потребує, а не тоді, коли є технічна можливість.

Деякі низькорослі гібриди кукурудзи також можуть бути висіяні ближче один до одного, що дозволяє вирощувати більше кукурудзи на одній і тій же площі. Зменшення висоти гібридів також допоможе поліпшити стійкість рослин до вилягання, а також вищу стійкість стебла і відповідно зменшення втрат врожаю під час складних погодних умов, таких як сильні вітри.

«Байєр» оголосила, що і селекційний, і біотехнологічний підходи до створення низькорослих сортів кукурудзи переходять до наступної фази розвитку – до Фази 3.

НОВА ТЕХНОЛОГІЯ ДЛЯ СОЇ

Цієї весни в США приступлять до запуску технології XtendFlex для сої, наступне покоління засобів захисту від бур’янів в посівах сої, яка поки що очікує схвалення регулюючих органів.

Крім XtendFlex, «Байєр» розвивала ознаки толерантності сої до гербіцидів четвертого і п’ятого поколінь, займаючи провідну позицію у створенні толерантності до шести класів гербіцидів, які, як очікується, будуть виведені на ринок до 2030 року.

ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Не існує універсального підходу до сільського господарства. Кожна комбінація продуктів має бути розроблена відповідно до потреб кожного клієнта. Цифрові інструменти поглиблюють розуміння цих потреб, прискорюючи здатність «Байєр» допомагати фермерам з індивідуальними викликами.

Цифрова сільськогосподарська платформа Climate FieldView зараз доступна у більш ніж 20 країнах і продовжує тримати першість в галузі завдяки своєму комплексному взаємопов’язаному набору інструментів, які допомагають фермерам приймати рішення для підвищення їх продуктивності. Інновативність Fieldview стосовно перетворення даних в дієві ідеї підштовхнула фермерів підключити глобально понад 38 мільйонів гектар своїх полів до платформи, що зробило її лідером галузі роботи з джерелами даних.

Першою пропозицією такого роду стала функція Seed Advisor. Вона дозволяє більш виважено приймати рішення, використовуючи найбільшу в галузі базу інформації про насіння у поєднанні з локальними даними про його продуктивність на кожному з полів господарства. Тестування ефективності даної функції протягом 2017-2019 років на кукурудзі продемонструвало стабільну перевагу у врожайності (370-560 кг/га) у випробуваннях на фермерських полях. Заплановані перед-комерційні плани розширення на 2021 рік включають в себе ще три штати, які значно збільшать кількість гектарів кукурудзи в США.

У Південній Америці Advanced Seed Prescriptions підвищує потенціал врожайності, використовуючи історичні польові дані про поле або візуалізацію стану поля в поєднанні з результатами власних польових випробувань «Байєр», для створення карт посіву кукурудзи з різною густотою, враховуючи їх планову урожайність чи рентабельність. Недавні випробування показали збільшення середньої врожайності на 200 кг/га в Бразилії і Аргентині.

ІНВЕСТИЦІЇ В ІННОВАЦІЇ  

Всі інновації «Байєр» спрямовані на збільшення виробництва з кожного гектару, зниження негативного впливу на навколишнє середовище і прийняття більш обґрунтованих рішень за допомогою даних. Відданість компанії сталому розвитку означає також зробити інновації доступними для фермерів і виробників будь-якого масштабу по всьому світу.

Технологія «Байєр» ThryvOn, що підвищує стійкість рослин бавовни до пошкодження клопами та трипсами, очікується на ринку  вже у 2021 році, і наразі чекає схвалення регулюючих органів. Нові досягнення в створенні ознак стійкості та захисту від комах знижують необхідність застосування інсектицидів і підвищують продуктивність культури на гектар.

Сучасні рішення для захисту рослин включають більш безпечні та ефективні хімічні препарати завдяки багаторічній відданості «Байєр» розвитку портфеля компанії – включаючи вдосконалені рецептури, суворіші стандарти безпеки та більшу ефективність. Прикладом може бути технологія Івлон – інноваційного фунгіциду для захисту зернових. Пшениця, оброблена препаратом Івлон, підвищує врожайність в середньому більш ніж на 2 відсотки, що дозволяє отримувати більш високі врожаї та підвищити загальну продуктивність культури.

«Ми перетворюємо науково-дослідні розробки на рішення для фермерів, які підвищують продуктивність сільськогосподарських культур та зменшують використання ресурсів, необхідних для отримання врожаю» – сказав Боб Рейтер, керівник відділу наукових розробок та інновацій Crop Science. «Наші провідні технології допомагають створювати нові способи ведення господарства – в цьому полягає успіх для фермерів, виробників, споживачів та планети в цілому».

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram