26 Жовтня 2021

Компанія «Байєр» вдосконалює портфель продуктів

Компанія «Байєр» оголосила про вдосконалення портфелю продуктів та нові дослідження Аграрного підрозділу.

У 2020 році було комерціалізовано 10 ключових продуктів та підготовлено до запуску три біотехнологічні продукти, а також фермери у всьому світі отримають понад 430 нових гібридів кукурудзи, сої, бавовни та овочів.

Щорічні інвестиції «Байєр» у дослідження та розробки Аграрного підрозділу складають 2 мільярди євро, майже вдвічі перевищуючи витрати найближчих конкурентів. З прогнозованою піковою вартістю продажів до 30 мільярдів євро, «Байєр» має найефективніший портфель продуктів у цій галузі, постійно перетворюючи свої інвестиції у нові інноваційні продукти, які приносять користь виробникам, споживачам та нашій планеті.

Відданість компанії «Байєр» клієнтам та планеті було продемонстровано у 2020 році, завдяки обсягу розроблюваних продуктів, які вийшли на ринок.

Зокрема, компанія випустила десять нових продуктів засобів захисту рослин та три продукти з біотехнологічними властивостями. До них відноситься соя Intacta 2 Xtend, яка отримала всі дозволи регулюючих органів та вийде на ринок у Бразилії до кінця року. Це вдосконалення франшизи Intacta допоможе фермерам по всій Південній Америці завдяки різним способам боротьби з комахами.

У 2022 році очікується вихід на ринок кукурудзи SmartStax PRO у США. Потенціал вирощування охоплює більше ніж 30 млн гектар. SmartStax PRO пропонує три способи контролю шкідників, що живляться на корінні, зокрема, новий спосіб дії на основі РНКІ.

Лідерство в розробці біотехнологічних властивостей нового покоління

Ключовим напрямком досліджень є надання фермерам гнучкості у контролі бур’янів за допомогою ознак сої наступного покоління. У майбутньому фермери зможуть обирати варіанти контролю бур’янів, які найкраще відповідають їхній діяльності, знаючи, що обрані ними гібриди мають генетику найвищої якості та здатні стримувати вплив бур’янів.

Компанія «Байєр» розробила перший змішаний сорт сої, який має 5 видів стійкості до гербіцидів. Нині він знаходиться на третій фазі розробки, у цьому продукті до трьох стійкостей, які має сорт XtendFlex, додається ще гени стійкості: стійкість до ферменту гідроксіфенілпіруватдіоксігенази (HPPD) та власна фірмова стійкість 2,4-D.

Друга фаза портфелю проєктів містить додатковий режим дії, який допомагає вирішити проблему стійкості до гербіцидів протопорфириногеноксидази (РРО). Крім того, третє покоління сої Intacta ще більше посилить позиції франшизи Intacta та допоможе фермерам продовжувати збільшувати врожайність, зменшуючи використання гербіцидів.

Постійні інвестиції у біотехнологічні властивості означають, що найближчим часом кукурудза з геном стійкості до комах вийде на ринок, а багато таких сортів дебютує у Південній Америці. Бразилія та Аргентина готуються до виходу на ринок VTPro4 вчасно до сезону 2021/22 років, усі необхідні дозволи регуляторних органів вже було отримано. Цей новий змішаний продукт містить властивість MIR162 як додатковий режим наземного контролю комах для боротьби із розвитком резистентності у тропічній Бразилії.

Четверте покоління продуктів «Байєр» для захисту від лускокрилих продовжує демонструвати надзвичайну ефективність для наземного контролю та отримає повне схвалення для початку обробки у Бразилії – що є критично важливим етапом для запланованого комерційного виходу до 2026 року.

Короткостеблова кукурудза трансформує виробництво кукурудзи

Очікується, що короткостеблова кукурудза компанії «Байєр» трансформує виробництво кукурудзи, створивши нову систему виробництва, яка дозволяє більш точно використовувати захист рослин, а також оптимізує використання ключових ресурсів, наприклад, азоту, землі та води.

Кукурудза з оптимізованими параметрами висоти має покращені показники так званого «Stay green» ефекту та високу стійкість до вилягання, що може бути особливо актуальним для регіонів із сильними вітрами та за умов перезволоження грунту. Короткостеблова кукурудза має значні переваги для фермерів, екології та продовольчої безпеки одночасно.

Розробка компанією «Байєр» трьох підходів до короткостеблової кукурудзи забезпечить доступ до світового ринку На третій фазі розвитку є два підходи – удосконалена селекція та біотехнологія.

Удосконалена селекція зосереджена на тому, щоб інтрогресувати природні низькорослі характеристики в елітний генетичний матеріал. «Байєр» співпрацює з компанією BASF щодо біотехнологічного підходу для скорочення міжвузлів, що дозволяє застосовувати їх у широкому діапазоні генетичного матеріалу.

За допомогою редагування генів «Байєр» відкриває різні підходи для виробництва короткостеблової кукурудзи, створюючи потенціал для можливостей на багатьох ринках. Використовуючи всі три підходи до короткостеблової кукурудзи, «Байєр» передбачає розширення концепції продукту до понад 90 мільйонів гектарів у найближчі роки.

Оптимізація запасів генетичного матеріалу за допомогою передових технологій селекції

Завдяки вдосконаленим селекційним інструментам та великим запасам генетичного матеріалу «Байєр» пропонує 430 нових гібридів кукурудзи, сої, бавовни та овочів. Технологія та ознаки, використані під час розробки цих сортів, захищають врожай насіння та допомагають компанії «Байєр» постійно покращувати якість свого насіннєвого портфеля.

Розробки в селекції рухаються вперед завдяки переходу від відбору до створення найкращого насіння для фермерів. «Байєр» застосовує технології та ознаки, постійно вдосконалюючи розробку продуктів, щоб задовольнити мінливі потреби фермерів.

Розвиток нових підходів для розробки низькомолекулярних засобів

Компанія «Байєр» спирається на свій винятковий досвід успішних інновацій та постачання нових діючих речовин, завдяки інвестиціям для розробки низькомолекулярних засобів. Досягнуті успіхи у відкритті низькомолекулярних засобів перетворюються на подвоєння кількості кандидатів на фазі відкриття з більшою ймовірністю регуляторного успіху.

У 2020 році «Байєр» розробила 8 нових продуктів із захисту рослин, з 10 діючими речовинами у поточному портфелі проєктів, що спирається на винятковий досвід компанії щодо постачання нових діючих речовин на ринок.

Новий гербіцидний спосіб дії «Байєр» для боротьби з бур’янами після появи сходів перейшов до фази 3 лише за рік. Цей продукт може забезпечити більшу гнучкість у боротьбі з бур’янами, оскільки він може використовуватися в різних сегментах ринку, відкриває нові можливості для систем властивостей стійкості до гербіцидів на основних сільськогосподарських культурах та дозволяє продовжувати використовувати системи збереження та обробку no-till, які покращують секвестрацію вуглецю та здоров’я ґрунту.

Маючи ключові компетенції у галузі ферментації, рецептури, польових випробуваннях та підтримки виробників, «Байєр» також активно розробляє нові перспективні біологічні варіанти для фермерів, а також підтримує свою провідну лінійку біопрепаратів.

Одним із прикладів є найновіше доповнення до сімейства продуктів Serenade, Serenade Soil Activ. Новий продукт має перевагу для фермерів, маючи нижчі дози для застосування ніж у Serenade ASO. «Байєр» очікує, що цей новий продукт забезпечить зростання біологічного сегменту на ринках, що розвиваються, зокрема, планується вихід на ринку США та Австралії цього року, з подальшим широким використанням у наступні роки.

Розкриття можливостей для нових бізнес-моделей, заснованих на наукових даних

Кожен фермер стикається з різними проблемами, які потребують спеціального індивідуального рішення. Провідна в галузі цифрова сільськогосподарська платформа Climate FieldView зараз використовується на більш ніж 60 мільйонах гектарів у всьому світі. З них 1,5 млн гектар займає Україна.

Зв’язок з цими гектарами, зокрема, інформація про реєстрацію сівалок, обприскувачів та комбайнів, допомагає фермерам приймати рішення, керовані даними, та вдосконалювати свої моделі для оптимізації врожайності.

«Байєр» краще інтегрує дані у свій процес досліджень та розробок, забезпечуючи узгоджене випробування, що показує, як клієнти компанії керують господарством, ще це допомагає інформувати про прогрес ключових проєктів, які розробляє компанія.

Помічник для висіву FieldView Seed Advisor продовжує допомагати фермерам підвищувати продуктивність, оптимізуючи рекомендації щодо норми висіву насіння. Зростання платформи означає, що нині моделі живляться від понад 6,9 мільйона точок даних з більш ніж 8 600 гібридами на більш ніж 70 000 полях.

«Те, що ми оголосили сьогодні, є лише невеликою частиною того, над чим ми працюємо, продовжуючи змінювати сільське господарство відповідно до зростаючих потреб фермерів, споживачів та нашої планети», – додав Боб Райтер, керівник відділу розвитку та інновацій Аграрного підрозділу.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Компанія «Сингента» запускає новий сезон аграрного реаліті-шоу на YouTube

20 жовтня на YouTube-каналі компанії «Сингента» стартував...

Компанія McConnel розробила автономний обприскувач

Компанія McConnel спільно з університетом Harper Adams...

Ціни на ріпак знову досягли рекордного рівня

Зростання вартості ріпаку відбулося через подорожчання нафти...

Погода

Kyiv
чисте небо
8.6 ° C
10.2 °
7 °
51 %
0.9kmh
0 %
Вт
8 °
Ср
10 °
Чт
14 °
Пт
13 °
Сб
15 °