Компанія ЕРІДОН оновила свій логотип

87
Ерідон

Компанія ЕРІДОН, лідер українського ринку з комплексного забезпечення індустрії землеробства, оновила свій логотип — він отримав спрощений двовимірний дизайн, більш прості та легкі форми, його палітра стала складатися з трьох кольорів.

«Ми зберегли в логотипі графічний елемент у вигляді символізованого зображення рослини та краплини засобу захисту рослин, які уособлюють турботу про майбутній врожай, як головну мету нашої діяльності.

Оновлений логотип відображає готовність компанії змінюватися разом із світом, який змінюється навколо нас, змінюватися разом з нашими клієнтами, їх ідеями та новими потребами в комунікації з ними. Ми також демонструємо, що продовжуємо рухатися вперед шляхом постійного удосконалення та інновацій», – зазначив Сергій Кролевець
засновник компанії ЕРІДОН.

Компанія ЕРІДОН була заснована в 1993 р. і починала свою ділову активність з дистрибуції засобів захисту рослин. На сьогоднішній день ЕРІДОН є визнаним національним лідером із забезпечення українських аграріїв не тільки засобами захисту рослин, але й насінням польових культур, мінеральними добривами, мікродобривами та біостимуляторами.

ЕРІДОН сьогодні – це більш ніж 800 професіоналів, більш ніж 11 000 клієнтів, першокласний сервіс, надзвичайно широкий спектр високоякісної продукції (включаючи ексклюзивні пропозиції), потужна логістична та офісна інфраструктура, яка максимально наближує товари та сервіси компанії до українського сільгоспвиробника. Невід’ємними складовими успіху компанії є можливість надання клієнтам комплексної агротехнологічної підтримки, послуг з агротрейдингу та масштабного за своїми об’ємами товарного кредитування.

Усі дані елементи закладають довгострокову СПІВПРАЦЮ, ЯКА ГАРАНТУЄ УСПІХ

ЕРІДОН — є ведучим брендом групи компаній ЕРІДОН, в яку також входять ЕРІДОН-ТЕХЕРІДОН-БУД та інші підприємства, що займаються:

  • Дистрибуцією і сервісом сільськогосподарської техніки
  • Комплексним аграрним інжинірингом
  • Рослинництвом
  • Тваринництвом
  • Переробкою сільгосппродукції

Підприємства групи компаній успішно розвиваються, здійснюючи свій внесок у розвиток національної економіки України, а також приділяють вагому увагу розвитку соціальної сфери та інфраструктури місцевих громад.

Оновлюючи логотип, компанія ЕРІДОН зберігає суть бренду та підкреслює емоційний зв’язок з клієнтами. Тим самим наголошуючи, що ЕРІДОН – відповідальна компанія, яка допомагає вашому бізнесу розвиватися і збільшувати прибутки.

Прес-служба компанії ЕРІДОН

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram